فهرست
مجیدی: اول دوست دارم وجهه استقلال برگرد
مجیدی: اول دوست دارم وجهه استقلال برگرد

مجیدی: اول دوست دارم وجهه استقلال برگرد

آی اسپورت - فرهاد مجیدی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به پارسال برمی‌گردم و زمانی که سرمربی استقلال شدم. آن زمان اولین جمله‌ای که به بازیکنان گفتم، این بود که بهترین تیم ایران هستید. این یکی از بهترین تیم‌های چند سال اخیر استقلال است. در ۴۸ ساعت اخیر کار خاصی نکردم و تلاش کردم از لحاظ روحی و روانی با بازیکنان صحبت کنم. از همه آنها تشکر می‌کنم که با تمام وجود و دل‌شان بازی کردند و پیروزی را رقم زدند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه نواقصی در استقلال وجود دارد، خاطر نشان کرد: من سال گذشته با ۸۰ درصد این بازیکنان کار کرده‌ام و شناخت زیادی نسبت به تیم دارم. نمی‌توانم با دو جلسه تمرین پاسخ شما را بدهم، اما اتفاقی نیفتاده است و باید خیلی زیاد تلاش کنیم. باید بیشتر تمرین کنیم و زحمت بکشیم تا خواسته هواداران را برآورده سازیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد مهمترین انگیزه خود از بازگشت به این باشگاه تصریح کرد: من دو سال پیش مصاحبه‌ای کردم که روی صحبتم با هواداران استقلال بود. آن زمان گفتم من فرزند استقلال هستم و این تیم را از هر کس دیگر، بهتر و بیشتر می‌شناسم. اجازه بدهید این تیم را درست کنم. شخصیت استقلال باید به این تیم برگردد و قبل از اینکه به قهرمانی فکر کنم، دوست دارم وجهه استقلال در ایران و آسیا به این تیم بازگردد. هیچ چیزی جز قهرمانی نمی‌تواند هواداران استقلال را راضی کند و این را خوب می‌دانم. مطمئن باشید تمام تلاش خود را می‌کنم تا این فصل هواداران را خوشحال کنم.

مجیدی در مورد لیست نقل‌وانتقالاتی که در اختیار باشگاه استقلال قرار داده است، گفت: تنها بازیکنی که درباره او با مددی صحبت کردم، امین قاسمی‌نژاد بازیکن تیم شهر خودروست که از باشگاه خواستم به صورت حرفه‌ای با باشگاه شهر خودرو مذاکره کند.

وی درباره قضاوت کمیل غلامی و اعتراض فولادی‌ها به کم بودن وقت اضافه خاطرنشان کرد: این فصل تصمیم گرفتم اصلاً درباره داوری صحبت نکنم.

سرمربی استقلال درخصوص منتفی شدن حضور پیروز قربانی در این تیم اظهار داشت: مگر این نشست خبری مربوط به بازی نیست؟

مجیدی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود مطهری از ابتدا در زمین بازی می‌کرد، تصریح کرد: آن را ما تشخیص می‌دهیم.

 

 

۲    
آی اسپورت
2021-03-06 20:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر