فهرست
دغدغه استقلال برای اخراج منصوریان؛ فرصت ۵ روزه
دغدغه استقلال برای اخراج منصوریان؛ فرصت ۵ روزه

دغدغه استقلال برای اخراج منصوریان؛ فرصت ۵ روزه

آی‌اسپورت-با توجه به پایان اولتیماتوم دو هفته‌ای منصوریان، جلسه شنبه هیئت مدیره استقلال برای تصمیم‌گیری درباره سرنوشت او خواهد بود اما مانع بزرگ برای تغییرات روی نیمکت استقلال، فاصله کوتاه با بازی بعدی این تیم است. استقلالی‌ها در تعطیلات لیگ، تغییری در کادرفنی به وجود نیاوردند و حالا، فقط ۵ روز تا بازی بعد با ذوب آهن فاصله دارند. زمانی کوتاه که فرصت کافی برای انتخاب مربی جدید برای رویارویی با تیم قلعه‌نویی نخواهد بود. شاید همین موضوع، منصوریان را فعلا روی نیمکت استقلال ماندگار کند. مگر اینکه مدیران استقلال، بازی بعدی را فدای تغییرات در نیمکت باشگاه‌شان کنند.

90tv

۸ ۶  
آی اسپورت
2017-09-16 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
لعنت به بیسوادی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۰۵:۰۱
اونایی که میگن مربی خارجی بدونن که پرسپولیس بعد از ۱۰ (شایدم ۱۵) سال آزمون وخطا یه جانشین برا سلطان پیدا کرد که واقعن الان بعد از ده سال از یه ایرانی بیشتر ما رو میشناسه. به عنوان یه پرسپولیسی دوست دارم ... قوی باشه و وقتی تو صدر هست ۴ تاییش کنیم. بنظرم ترکیب مغز (صالح سرمربی) و کاریزما (... اعظم) میتونه بهترین گزینه باشه
۱
Ashkanred
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۴۱
مگه علی چینی مرده !!! باید به اونم فرصت داد.
۵
pooyan
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۴۸
این تیم با این دلقک 3 هفته دیگه هم میبازه
خب مربی درست بیارید فکر کنید این دلقک رو نیمکته 3 هفته بیخیال نتایجش بشید
...بی ستاره
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۰۵
ما لیگ و لیگ قهرمانان آسیا رو از دست دادیم شما نگران بازی با ذوب آهن هستی؟ نهایتا به ذوب آهن هم ببازیم با مربی جدید! مهم راهی هست که شروع خواهد شد
محسن
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۱۹
الان مثلا ... بمونه قراره چی بشه؟ ۵۴۰ دقیقه ۱ گل!! تیر دروازه هم سرمربی بود بدتر از این نمیشد. جلوی ضرر رو همون بازی با العین باید میگرفتن همین الانش هم دیره.طرف معلوم نیست تمریناش بازی میکنن یا میدون جنگه، این همه مصدوم تو تمرین؟
والا ادم میمونه! پرسپولیس انقدر پرفشار بازی میکنه نصف استقلال مصدوم نمیده.
این شومن شورش رو در آورده. خسته شدیم ، یه زمانی تا آخرین لحظه میشستیم بازی رو میدیدم، الان روح جنگندگی بکل از این تیم رفته.
ابراهیم
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
دلتون میاد داشعلی رواز باشگاه دوچرخه سواران اخراج کنید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر