فهرست
علنی شد؛ تقابل شفر و باشگاه بر سر جباری
علنی شد؛ تقابل شفر و باشگاه بر سر جباری

علنی شد؛ تقابل شفر و باشگاه بر سر جباری

آی اسپورت - یک ماهی است که بحث انتخاب جانشین یرزی سانیاک مربی اهل چک تیم فوتبال استقلال در کادر فنی مطرح شده، اما باشگاه استقلال هنوز به جمع بندی نرسیده است. وینفرد شفر تمایل دارد مجبتی جباری دستیارش شود. سرمربی آلمانی آبی‌پوشان از جایگاه جباری در استقلال اطلاع پیدا کرده و برخی بازیکنان هم دوست دارند او در کادر فنی حضور داشته باشد اما برخی از مسئولان استقلال از مدیریت گرفته تا کمیته فنی بابت حضور جباری تردید دارند. یک مورد به نداشتن مدرک مربیگری جباری بازمی‌گردد و دومی بحث مسائل حاشیه‌ای است.

جباری روز گذشته (یکشنبه) به درخواست شفر به محل تمرین استقلال رفت و دقایقی با سرمربی آلمانی صحبت کرد. نکته قابل توجه اینکه، حضور جباری در تمرین از سوی کانال‌ رسمی اطلاع‌رسانی باشگاه استقلال رسانه‌ای نشد تا همین جا اختلاف شفر و باشگاه برای حضور جباری مشخص شود. کانل رسمی باشگاه استقلال کوچکترین موارد را هم اطلاع‌رسانی می‌کند اما حضور جباری را سانسور کرد. با این کار اگر هم جنگ پنهانی بود حالا علنی شده و در نهایت باید دید چه کسی این جنگ را به نفع خود به پایان خواهد رساند.

 

تسنیم

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-10-15 11:11:00
نظر دهید

۲ نظر
استقلالی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
اغا اسم این خراب شده رو از آی اسپرت بذارین پرسپولیس اسپرت و ختم کلام....خدا به زمین گرم بزنه تک تک مسئولین این سایت رو چی میخایین از جون استقلال...هر روز این سایت بی صاحب شده فقط دنبال حاشیه و بحث جدل تو استقلاله...بابا حیا کن شرم من..در دیزی بازه یعنی از گربه هم کمتری که حیا نمی کنید...
گفتم اسمش رو بذارین پرسپولیس اسپرت و تمام
۲
كسري
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
شفر مثل اينكه صورت و دماغ مياركش بدجوري هوس قندون كرده.اخه پيرمرد اون كه فتلا بود خ ا ي ه مال اعظم قندونرو از اين پولمو نميدم حشيش بخرم خورد تو كه پيش فتلا بايد لنگ بندازي.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر