فهرست
نگرانی لیورپول؛ ژرمن‌ها در کمین کلوپ!
نگرانی لیورپول؛ ژرمن‌ها در کمین کلوپ!

نگرانی لیورپول؛ ژرمن‌ها در کمین کلوپ!

آی اسپورت - بعد از قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا، حالا کلوپ بیش ازهر زمانی در بین لیورپولی‌ها محبوب است. حالا مارک کشیک، مدیربرنامه‌های کلوپ در گفتگو با ولت در مورد آینده او دراین باشگاه انگلیسی صحبت کرده و یادآوری کرده که تنها پیشنهاد هدایت یک تیم است که می‌تواند کلوپ را از لیورپولی‌ها جدا کند. او در صحبت‌‎هایی گفته که تنها در صورتی که کلوپ پیشنهادی برای هدایت تیم ملی آلمان دریافت کند، حسابی وسوسه خواهد شد و به فکر جدایی از لیورپول خواهد افتاد.

مدیربرنامه‌های کلوپ دراین رابطه گفته: «در ماه‌های اخیر صحبت‌های زیادی از ابراز تمایل باشگاه‌های مختلف اروپایی، از بایرن مونیخ گرفته تا رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن برای به خدمت گرفتن کلوپ مطرح شده. اما کلوپ به هیچ کدام از این تیم‌ها تعلق خاطر ندارد. یورگن یک بار گفت که تنها در صورتی که یواخیم لو از تیم ملی آلمان جدا شود، هدایت ژرمن‌ها برای او یک گزینه جذاب خواهد بود.»

طبق گفته او، این گزینه در حال حاضر اصلا مطرح نیست: «یورگن در حال حاضر در بازار نقل و انتقالات نیست. درهرصورت بعید است که تیمی بتواند او را به خدمت بگیرد. او باعث شده تا ارزش رختکن لیورپول از 900 میلیون پوند به 2800 میلیون پوند افزایش پیدا کند.»

 

۶    
آی اسپورت
2019-07-09 01:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر