فهرست
چرا شب مسابقات آسیایی، لیست کی‌روش منتشر شد؟
چرا شب مسابقات آسیایی، لیست کی‌روش منتشر شد؟

چرا شب مسابقات آسیایی، لیست کی‌روش منتشر شد؟

آی‌اسپورت- اعلام فهرست ۳۵ نفره تیم ملی در آستانه دیدارهای آسیایی پرسپولیس، استقلال و ذوب‌آهن حرف و حدیث‌های بسیاری را در پی داشته است. اعلام فهرست تیم ملی شب برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در حالی حرف و حدیث در پی داشته که فدراسیون فوتبال تا روز  دوشنبه (۱۴ می) فرصت داشت اسامی ۳۵ نفره تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ را به فیفا و کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی اعلام کند. اعلام فهرست ۳۵ نفره تیم ملی یک روز قبل از بازی پرسپولیس با الجزیره و ۲ روز پیش از بازی استقلال و ذوب‌آهن برخی انتقادات را به دنبال داشته است. بعضی معتقدند که اعلام فهرست تیم ملی یک روز پیش از بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان و همچنین دیدار استقلال و ذوب آهن و عدم دعوت از برخی بازیکنان مانند علیپور، کامیابی‌نیا و همچنین تبریزی و برخی بازیکنان دیگر و منتفی شدن حضورشان در جام جهانی باعث تضعیف روحیه آنها می‌شود.

در این‌باره مطلع شدیم طبق قوانین فیفا تنها تا روز دوشنبه فرصت برای اعلام لیست اولیه تیم ملی برای جام جهانی به فیفا و کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی وجود داشته و فدراسیون فوتبال هم امروز لیست کی‌روش را به فیفا و کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرد. دوشنبه ۱۴ می  آخرین مهلت ارسال اسامی به فیفا بوده و فدراسیون  هم اسامی را امروز به فیفا اعلام کرده و نخواسته کار به آخرین ساعات کشیده شود و اعلام اسامی ساعاتی پیش از بازی پرسپولیس و الجزیره انجام شود.

 

نود

۱۸ ۶  
آی اسپورت
2018-05-14 01:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
شهرام
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۷
واقن تو مملکتی با پایین ترین سطح منطق و استدلال زندگی میکنیم! حرفای بسیاری از هوادارا به شکل مضحکی کودکانه ست؛
بعضی وقتا کامنت هارو میخونم با خودم میگم با یه بچه چند ساله طرفم؟!
اصن این الزامات به کنار که باید لیست تیم ملی تا فردا تحویل داده میشد. وصل کردن اعلام لیست تیم ملی به روحیه بازیکنا واقن مضحکه! خود این بازیکنا از قبل میدونستن تو لیست هستن یا نه! کسایی که بخوان دعوت بشن باهاشون تماس گرفته میشه و از اوضاعشون مطلع میشن و پاسپورتشونم میگیرن تا برای ویزا اقدام کنن.
تیم ملی رو تبدیل کردن به میدان جنگ و بازیای کودکانه قرمز و آبی!
اگه هم دنبال مقصر شکستید برید یه جای دیگه پیدا کنید!
666
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
باور کردیم، باور کن باور کردیم. فقط یه ادم احمق میتونه این استدلال فدراسیون رو باور کنه 6
حسین
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۳۸
قابل توجه اونایی که در فضاهای مجازی ، لیچارگویی کرده و به سرمربی محترم تیم ملی توهین می کنند . این مشکل رو ای اف سی جانتان بوجود آورده و هرچه فریاد دارید بر سر آن بکوبید . ربطی به کارلوس نداره
۸
Vahid
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۳
متاسفانه یه سری متوهم تو این مملکت از الان دنبال بهانه چیندنن که در صورت باخت توپو بندازن تو زمین تیم ملی و اگه به اونا باشه الان میان میگن فیفا هم به خاطر همین که روحیه بازیکنا لنگو ذوبو تخریب کنه این تاریخو انتخاب کرده و اصلا فیفا هم استقلالیه که لنگو محروم کرده:) طفلک کی روش‌ چجوری‌ تونست با ادمایی اینجور بی منطقو هشت سال کار‌کنه و فراری نشه:)
۷
110
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۵
یعنی چی نخواستن به ساعات اخر بکشه؟ مگه میخواستن با کبوتر نامه بر یا پیک موتوری لیست رو بفرستن؟ باز همه بسیج شدن واسه توجیه کارهای کیروش
aliii
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
آخرین فرصت اعلام به فیفا بوده نه آخرین فرصت رسانه ای کردن لیست،آیا واقعا امکان ارسال لیست به فیفا بدون رسانه ای شدن لیست تا بعد از بازی استقلال ذوب آهن نبود؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر