فهرست
خطری که استقلال را تهدید می کند/ دوبل دبل!
خطری که استقلال را تهدید می کند/ دوبل دبل!

خطری که استقلال را تهدید می کند/ دوبل دبل!

آی اسپورت- بازی فردای استقلال برابر صنعت نفت می تواند یک رکورد فوق العاده بد را به نام منصوریان و تیمش در این فصل ثبت کرده و آنها را در صورت شکست به عنوان اولین تیمی که در دبل شدن، دبل می کنند معرفی کند.

تا اینجای فصل 3 تیم به صورت رفت و برگشت برابر رقبای شان شکست خورده و از گرفتن امتیاز محروم شده اند شامل سایپا (رفت و برگشت با نتیجه یک بر صفر به پرسپولیس باخت)، نفت (بازی رفت را یک بر صفر و بازی برگشت را 2 بر یک به سپاهان باخت) و استقلال که در هر دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2 بر یک برابر استقلال خوزستان بازنده شد.

در هفته سوم این فصل، سیاه جامگان (به سایپا)، گسترش فولاد( به پرسپولیس)، فولاد (به ذوب آهن)، پدیده (به نفت)، استقلال خوزستان (به سپاهان) پیکان (به تراکتورسازی) و استقلال به صنعت نفت باختند و این یعنی اگر استقلال فردا هم دست خالی زمین بازی با آبادانی ها را ترک کند، اولین تیمی است که دبل هایش در این فصل، دوبل می شود.

سایپا و نفت به عنوان دو تیم دیگری که تا اینجال کار دبل شده اند، با توجه به پیروزی شان در هفته سوم از جمع «دوبل دبل»ی ها خارج می شوند و فقط می ماند استقلال و منصوریان.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-01-21 19:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بهروز
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
داشعلي داره ركوردا رو درو ميكنه
۶
حمایت از داش علی
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۸
ما چه ببریم چه ببازیم از داش علی حمایت میکنیم ... به امید فرشینگ شدنمون ...

حمایت تا قیامت
۳ ۲
تيمور
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۱۶
تو واقعاً استقلالي هستي؟
۲
حمایت از داش علی
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
آره ... باید حمایت کنیم توام حمایت کن تا داش علی نره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر