فهرست
جنجال در تمرین تراکتور: قهر گروسیان
جنجال در تمرین تراکتور: قهر گروسیان

جنجال در تمرین تراکتور: قهر گروسیان

آی اسپورت – اشتباهات مرگبار فرزین گروسیان در بازی تراکتورسازی و نفت که منجر به باخت تراکتورسازی شد، اولین تمرین این تیم بعد از شکست در روز پنج شنبه را تحت تاثیر قرار داد. روایت خبرگزاری تسنیم از جنجال در تبریز را بخوانید:" قبل از شروع تمرین حدود 30 هوادار تراکتورسازی در کمپ اختصاصی این باشگاه حاضر شده و شعارهای را علیه بازیکنان و یحیی گل‌محمدی سر دادند. شعارهای هواداران تیم تراکتورسازی تا کمی قبل از ورود بازیکنان به زمین هم ادامه داشت، اما با حضور محمد ابراهیمی شدت بیشتری گرفت و به توهین علیه بازیکنان هم تبدیل شد. در کنار محمد ابراهیمی، فرزین گروسیان یکی دیگر از بازیکنانی بود که هواداران تراکتورسازی شعارهای تندی علیه او سر دادند.

شعارهای هواداران تیم تراکتورسازی باعث ناراحتی شدید محمد ابراهیمی شد و این بازیکن با رفتن به سمت هواداران تیمش اعتراض خود را به شعارهای آنها اعلام کرد و جواب‌شان را داد. هواداران عصبانی تیم تراکتورسازی با ابراهیمی وارد درگیری لفظی شدند و حتی به زمین هم رفتند که با ابراهیمی برخورد فیزیکی داشته باشند، اما غائله با دخالت مهدی کیانی و محمد ایران‌پوریان ختم به خیر شد و هواداران آرام گرفتند.

با بیشتر شدن شعارها، بازیکنان زمین را ترک کردند، اما پس از گذشت حدود 15 دقیقه بازیکنان به زمین برگشتند و تمرین را از سر گرفتند. این در حالی بود که فرزین گروسیان حسابی از شعارهای هواداران تراکتورسازی ناراحت بود و حاضر نشد به زمین برگردد.

 

۳    
آی اسپورت
2018-01-13 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر