فهرست
دلیل جلسات پیاپی سیدجلال و برانکو چیست؟
دلیل جلسات پیاپی سیدجلال و برانکو چیست؟

دلیل جلسات پیاپی سیدجلال و برانکو چیست؟

آی اسپورت – اگر اخبار اطراف پرسپولیس را دنبال کرده باشید به موضوع تکراری طی روز‌های اخیر پی می‌برید. سیدجلال حسینی کاپیتان سرخپوشان طی هفته‌های گذشته، بار‌ها با برانکو ایوانکوویچ جلساتی در رختکن یا زمین تمرین تیم برگزار کرده که اکثر این جلسات، به صورت سرپایی و کوتاه‌مدت بوده، اما نظرات را به خود جلب کرده است.

در این مورد بد نیست بدانید برانکو به سیدجلال چند مأموریت مهم سپرده و کاپیتان تیم مشغول پیگیری این مأموریت‌هاست. در واقع، یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های سیدجلال، روحیه دادن به بازیکنان و صحبت با آن‌ها برای پیشرفت فنی است. برانکو نمی‌خواهد شانس صعود به نیمه‌نهایی را از دست بدهد و از این رو، مدام با سیدجلال و البته کریم باقری صحبت می‌کند تا آن‌ها بتوانند روحیه تیم را بالا ببرند. یکی از بازیکنان تیم به ما گفت: «بعد از هر جلسه، سیدجلال با انرژی بیشتری به تمرینات برمی‌گردد و با هیجان بیشتری با بازیکنان صحبت می‌کند. انگار از این رو به آن رو شده است. برانکو در روحیه دادن به بازیکنان بی‌نظیر است و به همین علت است که همه بازیکنان دوستش دارند.»

سیدجلال به خاطر شرایطی که بعد از خط خوردنش از تیم ملی توسط کارلوس کی‌روش تجربه کرد، انگیزه‌های بیشتری برای همراهی پرسپولیس دارد و این موضوع را می‌توان از مدل تمرین کردن این بازیکن متوجه شد. دلیل جلسات پیاپی او و برانکو نیز، به این موضوع ارتباط مستقیم دارد. حداقل اینکه نزدیکان پرسپولیس تأیید می‌کنند سیدجلال با انگیزه‌ها و اهداف متفاوتی فصل را ادامه خواهد داد و برانکو که به این موضوع پی برده، می‌خواهد با جلسات پیاپی، او را در همین سطح هیجان حفظ کند.

 

خبر ورزشی

۲۱ ۱  
آی اسپورت
2018-09-13 13:38:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
خوب شد جاسوس شما دلیل مذاکرات دو.نفره سید جلال و برانکو رو فهمید و بهتون گزارش کرد . البته یکی از بازیکنان پرسپولیس در گوشی و بصورت محرمانه گفت . حالا بایستی چکار کرد که سید جلال نتونه به بقیه روحیه بده و خودش هم خوب تمرین کنه . تنها راه نابودی اینترنتی سید جلال . لطفا از این اخبار بیشتر بگید شاید پای موساد و سی آی ای هم در میان باشه .
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر