فهرست
دیسلایک روز/ یادگاری که از دست رفت
دیسلایک روز/ یادگاری که از دست رفت

دیسلایک روز/ یادگاری که از دست رفت

آی اسپورت – با تصاویری که امروز از ورزشگاه یادگار امام تبریز منتشر شده به نظر می‌رسد بازی تراکتورسازی و سپیدرود به تعویق خواهد افتاد. هرچند گفته می‌شود شاید در ساعات آینده این بازی برگزار شود اما شرایط زمین به شکلی است که احتمال تعویق یکی دو روزه بازی بیشتر است. البته مسئولان ورزشگاه یادگار می‎توانستند با کشیدن کاور روی چمن این ورزشگاه، شرایط را برای برگزاری بازی امروز مهیا کنند اما تصاویر نشان داده که این اتفاق نیفتاده و هیچ کاوری روی زمین کشیده نشده است! این اتفاق در حالی رخ داده که سازمان هواشناسی استان در روزهای گذشته از بارش برف در تبریز در آخر هفته خبر داده بود و این اتفاق اصلا غیرمنتظره نبود اما ظاهرا دوستان به جای انجام وظیفه اصلی خود که مراقبت از کیفیت چمن ورزشگاه است، مشغول پاسخگویی به منتقدان و خط و نشان کشیدن برای آنها بوده‌اند.

در روزهای گذشته مسئولان باشگاه تراکتورسازی از کیفیت چمن یادگار انتقاد کرده و اعلام کرده بودند که دیگر در این ورزشگاه به میدان نخواهند رفت. این انتقاد با پاسخ تند و عجیب مسئولان ورزشگاه و هیات فوتبال تبریز روبرو شده بود. حالا اما به نظر می‌رسد حتی اگر تراکتورسازی بخواهد در یادگار بازی کند این امکان وجود نخواهد داشت. با ادامه این شرایط و به لطف فراموشکاری و سهل‌انگاری دوستان مسئول، به نظر می‌رسد به این زودی بازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز ممکن نباشد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-11-24 16:00:00
نظر دهید

۲ نظر
تراکتور
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
دوتا مدیر بی لیاقت داریم، اقای نظمی مدیر کل تربیت بدنی و اقای ششگلانی رییس هیت فوتبال که از وقتی به دنیا اومده رییس هیت فوتبال تبریزه، و آشی که پختن چمن ورزشگاه و سیستم هیتینگ که کلی خرجش شده و کار نمیکنه، چمنم که مشخصه وضعیتش. کسی ام بهشون نمیتونه بگه بالای چشتون ابروس.
a
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
این مردک ششگلانی بی شعور دست از سر فوتبال تبریز بر نمیداره و نظمی هم که کارنامش تو تراکتور مشخصه و از دلایل محرومیت تراکتور محسوب میشه!!! این دوتا اعدامم براشون کمه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر