فهرست
دلیل دعوت از بیت آشور: آچار فرانسه
دلیل دعوت از بیت آشور: آچار فرانسه

دلیل دعوت از بیت آشور: آچار فرانسه

آی اسپورت – درست است که دعوت از استیون بیت آشور به تیم ملی، خیلی ها را شوکه کرده و خیلی ها بابت این موضوع از سرمربی تیم ملی انتقاد کرده اند اما به نظر می رسد کی روش بیشتر از آنکه استیون را به عنوان یک دفاع راست به تیم ملی دعوت کرده باشد او را به عنوان بازیکنی چند پسته در نظر گرفته. اگر چه پست اصلی بیت آشور بازی در سمت راست خط دفاعی است اما در سایت معتبر ترانسفر مارکت به این نکته اشاره کرده که بیت آشور سابقه بازی در دفاع چپ و همچنین مدافع میانی را داشته و احتمالا به دلیل همین آچار فرانسه بودن اوست که سرمربی تیم ملی تصمیم گرفته بعد از چهارسال دوباره نام او را در فهرست نفرات منتخبش قرار دهد. از طرف دیگر کی روش با دعوت از بیت آشور این شایعه که او قربانی اختلاف کی روش با نمازی شده را از بین برد.

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2018-05-14 06:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
داریوش
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۰۴
"از طرف دیگر کی روش با دعوت از بیت آشور این شایعه که او قربانی اختلاف کی روش با نمازی شده را از بین برد."خودتون شایعه رو درست میکنید و خودتون باز توجیهش میکنید و همه اتفاقات آتی رو بر اون اساس تحلیل میکنید.
۳
ميلاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
با توجه به كليدي بودن پست هافبك دفاعي و يا دفاع مياني احتمالا در پست هافبك دفاعي تست ميشه. در دفاع زوج مرتضي و سيدجلال خوبه و يا احتمالا پژمان. ولي با توجه به نبود سعيد كه اين پست رو بيمه كرده بود تست استيون بد هم نيست. كلا كروش بر اساس نياز خود بازيكن دعوت ميكنه نه براي دلخوش كردن تماشاچي كه كاملا درست هم هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر