فهرست
پاسخ کی‌روش؛ پک نه، میراث من تعهد است!
پاسخ کی‌روش؛ پک نه، میراث من تعهد است!

پاسخ کی‌روش؛ پک نه، میراث من تعهد است!

آی اسپورت - با مصاحبه‌های اعضای کادر فنی تیم های ملی بزرگسالان و امید علیه هم، این درگیری لفظی وارد فاز تازه‌ای شده است. امروز هم کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین تیم ملی با خبرنگاران گفتگو کرد و در لفافه مدعی شد که این مصاحبه‌ها علیه کادر فنی تیم ملی برنامه‌ریزی شده است! صحبت‌های کی‌روش را بخوانید:

  • ما می‌دانیم این پاسخ‌های هماهنگ شده‌ای که همه یک صدا به عنوان یک ارکستر داده شده، از کجا آمده است. این ارکستر‌ها برای ما دیگر چیز جدیدی نیست و می‌دانیم از کجا می‌خواهند مخل برنامه‌های تیم ملی شوند. انتقاد‌ها باید به سمت سوی افرادی برود که با جبهه‌های فکری خودشان به دنبال دو دستگی در تیم ملی هستند و می‌خواهند از درون به ما ضربه بزنند. تیم ملی ما تقریباً ۴۰ سال است نتوانسته قهرمان آسیا شود. تیم امید ایران هم ۴۰ سال است نتوانسته به المپیک صعود کند، با این وضعیت آیا فکر می‌کنید باید وقت‌مان را تلف اینگونه بازی‌های کوچک کنیم؟ آیا فکر می‌کنید باید وقت‌مان را صرف مسائل کوچک کنیم؟ کسی که نیاز به زمین و امکانات دارد باید برایش بجنگد. می‌خواهم از رسانه‌ها خواهش کنم هواداران ایران را متحد کنار هم نگه دارند تا در بازی با بولیوی از تیم ملی حمایت کنند. این دقیقاً چیزی است که مردم به آن نیاز دارند، سرگرمی و جذابیت.
  • در زندگی دو دسته افراد وجود دارند، به طور مثال وقتی دوستم یک ماشین خوب دارد، به خانه می‌روم و به خودم می‌گویم باید خوب کار کنم تا یک ماشین مثل این داشته باشم. این دسته اول است، اما دسته دوم می‌گویند چه کار کنیم که ماشین دوستمان را از چنگش دربیاریم. ما اینجا هر روز سخت کار می‌کنیم، بعضی روز‌ها نزدیک به ۱۶ تا ۱۸ ساعت. ما به هیچ‌کس حسادت نمی‌کنیم.
  • دوستان! باور کنید ما به اندازه کافی سر درد داریم و دیگر نیاز نیست وقت‌مان را تلف کنیم. استیلی مدیر تیم امید است و باید نظم را در تیمش ایجاد کنند و به افرادی که از درون تیم امید هماهنگ شده مصاحبه می‌کنند تذکر بدهد. شما می‌بینید که در تیم ملی نظم وجود دارد و وقتی ما صحبت می‌کنیم تحت نظر فدراسیون این کار را می‌کنیم. قابل قبول نیست که در تیم‌های دیگر همه هماهنگ شده به نمایندگی از کسی که صورتش را نشان نمی‌دهد صحبت کنند. این افراد با اینگونه دروغ‌ها باعث اذیت همه می‌شوند. اگر این اتفاق درون تیم من می‌افتاد و یک نفر باعث آزار مردم ورسانه‌ها با حرف‌های دروغ می‌شد، فوراً اخراجش می‌کردم. این من هستم، آقایان! این آخر داستان است و دیگر در موردش صحبت نمی‌کنم. در مورد بازی زیبا حرف می‌زنیم، در مورد بازی با بولیوی، ما باید به حریف احترام بگذاریم و مردم را به ورزشگاه بیاوریم. بگذارید من و بازیکنانم تمرکز داشته باشیم.
  • اگر آقای استیلی یا هر شخص دیگری مشکلی دارد دفتر ما اینجاست و البته دفتر ایشان برای تقریبا ۲ سال است که خالی است. تلفن همراه‌مان روشن است، چرا ایشان باید اینگونه مسائل را به رسانه بیاورد؟ شما در مورد آن فکر کنید. امیدوارم همه متوجه شوند که ما اینجا هستیم تا باعث خوشحالی و غرور مردم بزرگ ایران باشیم.
  • شما درست متوجه نشدید. میراث من در زمین و پک نیست، میراث من در سخت‌کار کردن و متعهد بودن است که برای فدراسیون فوتبال و کشور ایران انجام دادم تا این اتفاق رخ دهد. من می‌توانم در آن زمین قبلی قدم بزنم مثل بقیه که این کار را کردند و بگویم بهترین زمین دنیا است، ولی من نظر خودم را دارم. سخت کار می‌کنم و همیشه تلاش می‌کنم. منابعی که اینجا هزینه شد از زحمات بازیکنان بعد از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود.
  • وقتی صحبت از میراثم می‌کنم یعنی صحبت از کار و عمل و تعهدی که انجام دادم، است. می‌دانید که چطور پک شروع شد؟ من و همکاران دیگرم ساختمان آنجا را خودمان طراحی کردیم، تکه به تکه آن را، شما ۸ سال پیش اینجا بودید که من آمدم آنجا چه چیزی بود؟ سنگ و خاک بود. امروز مکانی است برای کار کردن بازیکنان نه برای من. همانطور که عرض کردم آقایان شفر، پروین و دایی اینجا حضور داشتند و با آن‌ها صحبت کردم و گفتم درِ این مجموعه و امکانات برای بازیکنان فوتبال باز است. اواسط این فرآیند یک شخصی این امکانات را گرفت و باز هم بنده تلاش کردم که توضیح بدهم که این مجموعه بسیار بهتر از آن گزینه قبلی است. من نمی‌گویم که بقیه اشتباه کردند، من می‌گویم اولویت داریم و اولویت ما در این مجموعه بود.
  • آقایان! ما در یک مرحله دیگر هستیم ۴۰ سال است که قهرمان جام ملت‌ها نشدیم و بیشتر از ۴۰ سال است که نتوانستیم به المپیک برویم. واقعا خیلی کار داریم که انجام دهیم. بیاییم چشمانمان را به آینده بدوزیم و دست به دست هم دهیم تا کار کنیم، ولی باید با آن‌هایی هم که می‌خواهند مخل کار ما شوند برخورد کنیم و نگذاریم کنار ما باشند. وقتی زمانی شد که آن‌ها کار کنند بیایند لذت ببرند. دوستان من در رسانه از شما عاجزانه خواهش می‌کنم کاری کنید تا هواداران فوتبالی که بعد از پیروزی ما در جام جهانی در خیابان‌ها بودند به ورزشگاه بیایند و از فوتبال ایران و بولیوی لذت ببرند. مسائل دیگر را کوچک و به هدف اصلی‌مان توجه کنیم.
۳ ۴  
آی اسپورت
2018-10-14 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
آهان پس فقط افراد «متعهد» می تونن به پک بیان و تمرین کنن؟ بعد دستگاه تعهد سنج شما چه جوری کار می کنه؟ بهتر نیست شورای نگهبان تعهد هم درست کنید تا بر افراد نظارت استصوابی کنه؟
این حجم از شباهت سرمربی تیم ملی با مقامات ارشد کشور بی تعارف حیرت انگیز است...
۵
قارتال
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۷
این تیم ملی با سد دفاعی محکمش ،خط هافبک فعالش و مهاجمان زهردارش بخصوص سردار و سامان قهرمان جام ملتها میشه و پس از رفتن کی روش قول میدم بهتون در مقدماتی جام جهانی 2022 سرافکنده میشه .
۶
محسن
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۱
کیروش عزیز ما طرفداران فوتبال ایران از همه زحمات شما و بچه‌های تیم ملی در طول این هشت سال صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و از خداوند متعال قهرمانی تیم درجام ملت های آسیا و همچنین موفقیت روزافزون جنابعالی در مبارزه با فساد و پلیدی و پشت پرده کثیف و لمپن ها و موتور گازی ها و خائنین به ایران و ایرانی را خواستاریم. بدون شک کیروش کبیر معمار مبارزه با افساد فوتبال ایران بوده و از پشتیبانی و حمایت طرفداران واقعی ایران برخوردار است
۳
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
آقای کی روش ، آخخخخخ آقای کی روش!!!
چه امیدی داری شما!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر