فهرست
۹ پنالتی ؛ حربه‌ای که دوای درد پیکان نیست
۹ پنالتی ؛ حربه‌ای که دوای درد پیکان نیست

۹ پنالتی ؛ حربه‌ای که دوای درد پیکان نیست

آی اسپورت - تیم پیکان در لیگ نوزدهم، نسبتا تیم جوان و کم‌تجربه‌ای به حساب می‌آید؛ به ویژه خط آتش آن‌ها که با حضور بازیکنانی چون شهریار مغانلو، فراز امامعلی و سعید واسعی میانگین سنی ۲۵ سال را دارد و هوش، تکنیک و سرعت بالای این مثلث باعث شده است تا نیلی‌پوشان پایتخت، با یک حربه خاص مقابل رقبا گلزنی کنند.

حربه‎ای که دیشب برابر پرسپولیس هم از سوی شاگردان ویسی به کار گرفته شد اما در واپسین دقایق بازی بود و نتوانست دردی را برای پیکانی‌ها دوا کند؛ ضربه پنالتی شهریار مغانلو که کلین شیت علیرضا بیرانوند از شکست و مغانلو را به تنهایی صدرنشین جدول گلزنان کرد اما برای فرار پیکان از رده انتهایی جدول، مثمرثمر نبود.

پیکانی‌ها با این حربه تاکنون توانسته‌اند ۹ ضربه پنالتی در لیگ نوزدهم به دست آورند؛ آماری حیرت انگیز که حاصل همکاری سه نیروی تهاجمی‌شان بوده است اما نتوانسته آن‌ها از جمع فانوس به دستان جدول جدا کند. چرا که به نظر می‌رسد آن‌ها در خط حمله با زدن ۲۹ گل در ۲۲ مسابقه، چندان مشکل فنی بزرگی ندارند اما در خط دفاعی، ۴۱ گل در این فصل دریافت کرده‌اند و به خوبی آمار گل‌های دریافتی، خنثی بودن اثرات پنالتی‌های به دست آمده را نمایان می‌سازد.

معضل بزرگی که اگر عبدالله ویسی بتواند آن را برطرف کند و از سوی دیگر، از حربه گلزنی خود به درستی استفاده کنند می‌تواند خودروسازان را به بقا در لیگ نوزدهم امیدوار کند و نام آن‌ها را از جمع مسافران لیگ دسته اول، جدا کند.

     
آی اسپورت
2020-06-29 17:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر