فهرست
السد ۲-۱ پاختاکور؛ پرسپولیس قعرنشین شد!
السد ۲-۱ پاختاکور؛ پرسپولیس قعرنشین شد!

السد ۲-۱ پاختاکور؛ پرسپولیس قعرنشین شد!

آی اسپورت – باخت پرسپولیس به الاهلی به اندازه کافی کار این تیم را در دو هفته باقی مانده مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سخت کرده بود اما نتیجه‌ای که در بازی دیگر این گروه به دست آمد دشواری کار شاگردان برانکو را برای صعود از این گروه بیشتر کرد. در این بازی السد میزبان پاختاکور ازبکستان بود و در حالی که بازی دو تیم تا دقیقه ۸۷ با تساوی یک بر یک دنبال می‌شد در این دقیقه بغداد بونجاح پاس ژاوی را به گل دوم تیمش تبدیل کرد و السد برنده این بازی شد. السد با این نتیجه ۷ امتیازی شد و صدر را از پاختاکور گرفت. الاهلی هم با پیروزی بر پرسپولیس ۶ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت. پاختاکور با پنج امتیاز در رده سوم ایستاد و پرسپولیس با ۴ امتیاز قعرنشین گروه شد!

اگرچه فاصله پرسپولیس با السد صدرنشین فقط ۳ امتیاز است اما کار شاگردان برانکو برای صعود از گروه بسیار دشوار شده است. بازی بعدی پرسپولیس در ازبکستان مقابل پاختاکور برگزار خواهد شد و اگر سرخ‌ها برنده این بازی نباشند احتمال حذف شدن آنها در مرحله گروهی وجود دارد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-04-22 22:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
گوزن
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۰۴
پس دیگه فاتحه لنگ خوانده شد.به وزیر محترم وارد شود.خخخخ
محسن
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۲۵
نوچ،پارسال هم به لطف نتیجه بازی دیگر تیمهای گروه صعود کرد!!! اما به پای اقتدار خودشان نوشتند!!!! امسال هم اینطوری میشه.اینا را خدا بغل کرده وگرنه خودشان.... نیستند
احسان تاجی
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۵۱
تسلیت به سلطانی فر
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر