فهرست
داستان سید حسین؛ تاوان یک اشتباه
داستان سید حسین؛ تاوان یک اشتباه

داستان سید حسین؛ تاوان یک اشتباه

آی اسپورت - همه چیز از بازی استقلال و پیکان و پست غیر حرفه‌ای سید حسین حسینی در اینستاگرام پس از پایان بازی شروع شد. در حالی که استقلال 10 نفره حریفش را شکست داده بود، حسینی با انتشار متنی عجیب از زمین و زمان شکایت و گلایه کرد. پس از آن صحبت‌های نه چندان جالب، شفر دروازه‌بان جوان تیمش را روی نیمکت گذاشت و یک بار دیگر به سید مهدی رحمتی با تجربه اعتماد کرد. رحمتی هم در بازی‌های حساسی مقابل سپاهان، خونه به خونه و ذوب آهن به خوبی جواب اعتماد این مربی آلمانی را داد تا نه تنها نیمکت نشینی حسینی حس نشود بلکه برای بازی حساس سه شنبه شب هم شفر یک بار دیگر بنای اعتماد به رحمتی را بگذارد.

سرمربی استقلال البته بارها تاکید کرده که دلیل این جا به جایی درون دروازه کاملا فنی است و او ترجیح می‌دهد دروازه‌بانی بازی کند که قدرت رهبری و بازیسازی از عقب را داشته باشد اما واضح است که دلیل این امر، آن پست اینستاگرامی است. رفتار غیر حرفه‌ای حسینی عملا پاس گلی بود به رقبایش در تیم ملی. رشید مظاهری در ذوب آهن و امیر عابدزاده در پرتغال می‌درخشند و سخت تلاش می‌کنند درست در روزهایی که حسینی در استقلال به نیمکت تبعید شده. دروازه‌بان جوان و آینده دار استقلال در حساس‌ترین روزهای حرفه‌ای‌اش یعنی روزهای منتهی به جام جهانی با رفتار غلط خود، رویای حضورش در این رقابت‌ها را به چالش کشیده. چالشی که می‌تواند 4 سال او را از بقیه رقبایش عقب بیندازد.

 

خبر آنلاین

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-05-13 12:11:00
نظر دهید

۴ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
با گریه و لگد و هوچی گری فیکس میشه :)))
۶ ۱
Vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۸
ازون جی جی بیرو چالش مانکن صد برابر بهتره اینو نه به عنوان استقلالی بلکه به عنوان یه ایرانی‌میگم یه نگاه به دبل سیو سید حسین جلو‌العین میکنمو‌ یه نگا به سه تا حمله سه تا گله بازی الجزیره :)یه نگاه به گلی که جی جی بیرو جلو‌ سوریه خوردو انقد بدو مبتدیانه بود که ازبکا از ایران به علت تبانی شکایت کردنو انصافا هم‌ حق داشتن:) در اخر چیزه بدی نیس که بازیکن احساسی باشه و‌ برایه باخت اشک بریزه یا واسه برد خوشحال بشه :)‌عصبی بشه که واسه یه کارت زرد الکی دربیو از دست بده اینا بد نیس ولی اینکه دروازه بان تو جام جهانی چالش مانکن جلو رونالدو ایسکو‌ اسنسیو و .... انجام بده میتونه عواقب خیلی بدی داشته باشه:)
۲
Vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۱
سید مهدی همیشه ثابت کرده بهترین گلر ایرانه ولی سید حسینم چیزی ازش کم‌نداره فقط نقطه ضعفش رهبری نکردنه خطه دفاعیه چیزی که نقطه قوته سید مهدیه:)
۲ ۱
شبیه خیابانی حرف زدی پکیدم:)))
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۱۳
مسی بهترین اما کریس چیزی کم ندار:))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر