فهرست
در قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ چه اتفاقاتی می‌افتد؟
در قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ چه اتفاقاتی می‌افتد؟

در قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ چه اتفاقاتی می‌افتد؟

آی اسپورت - قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پس از مشخص شدن ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها، جمعه، ۱۰ آذرماه در کاخ کرملین برگزار خواهد شد تا تیم‌های در هشت گروه چهار تیمی حریفان خود را بشناسند. طبق برنامه اعلام شده از سوی فیفا، این مراسم از ساعت ۱۶ به وقت مسکو (۱۶:۳۰ به وقت تهران) با مراسم فرش قرمز آغاز خواهد شد و میهمانان دعوت شده به مراسم و نمایندگان ۳۲ تیم صعود کننده با عبور از روی فرش قرمز، وارد سالن خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی به صورت رسمی به وقت محلی از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود و یک ساعت به طول می‌انجامد.

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی، مربیان تیم‌ها و میهمانان ویژه مراسم در میکسدزون (محل مصاحبه) حاضر می‌شوند و سپس مراسم پذیرایی از حاضران در قرعه‌کشی انجام خواهد شد. گری لینه‌کر مهاجم پیشین تیم ملی انگلیس و ماریا کوماندنایا، مجری مشهور روسی مجریان مراسم قرعه‌کشی خواهند بود و قرار است میرسلاو کلوزه، کاپیتان پیشین تیم ملی آلمان هم جام قهرمانی را به مراسم بیاورد.

کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان در ایران مراسم حضور خواهد داشت و مهدی مهدوی‌کیا نیز میهمان ویژه فیفاست که به این مراسم دعوت شده است.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-11-18 10:27:00
نظر دهید

۲ نظر
رصا
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
استرس قرعه کشی از خود جام جهانی هم بالاتره.خدا کنه سید چهار فقط به پاناما بخوریم که بعید میدونم.
۴
بهزاد
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
حالا نمیشد بجای مجری زن از جواد خیابانی یا پیمان یوسفی استفاده میشد که ماهم میتونستسم ببینیم؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر