فهرست
گلزن ناشناخته پرسپولیس کیست؟
گلزن ناشناخته پرسپولیس کیست؟

گلزن ناشناخته پرسپولیس کیست؟

مهدی عبدی که بعد از آقای گلی در لیگ امیدها، راهی بادران شد و در لیگ دسته اول به کار گرفته شده، به چهره ویژه دربی تبدیل شده است. او که در تیم بادران نتوانست به موفقیت بزرگی دست یابد، در شرایطی که پرسپولیس در خط حمله جوانانی همچون محمد امین اسدی داشت به این تیم بازگشت.

 نمایش درخشان او در تمرینات باعث شد تا کالدرون قید بازیکن جوان دیگر تیمش که عضو تیم امید بود را نیز بزند و مهدی عبدی فرصت بقا در لیست سرخپوشان را به دست بیاورد. عبدی بعد از نیمکت نشینی در سه بازی اخیر خیلی خوش شانس بود که سیدجلال حسینی مصدوم شد تا جا برای حضور بازیکنی جوان در لیست این تیم باز شود. کالدرون که تیمش کاملا در شکل دادن چالش برای سیدحسین حسینی ناکام بود و علیپور و جونیور نمی توانستند خطری روی دروازه حریف شکل دهند دست به تعویض عجیبی زد.

 سومین تعویض این تیم بعد از بشار رسن و احمدزاده در حالیکه تصور می شد امید عالیشاه باشد، یک بازیکن گمنام در دربی بود؛ مهدی عبدی. او ثانیه هایی بعد از تعویض با وحید امیری در نوک خط حمله تیمش حاضر شد و روی حرکت ترابی و هجوم به محوطه جریمه با کمترین لمس، توپ را تبدیل به گل کرد.

 او البته خوش شانس بود که ضربه اش بعد از برخورد به تیرک در ادامه به سیدحسین حسینی برخورد کرد و راهی دروازه شد. با این حال باید او را چهره ویژه دربی نامید؛ بازیکنی که حساس ترین گل این فصل را به نام خود کرده است. بازیکنی که برای اجرای شادی گل هم برنامه ای نداشت و به حضور در آغوش هم تیمی‌هایش اکتفا کرد.

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2019-09-22 18:26:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی عیدی جدیدترین پدر کیسه
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۰۳:۵۸
اووووف تووووف چربش کن چونی:)))))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر