فهرست
صبحانه با آی اسپورت: بختیار از چقدر گرفته؟
صبحانه با آی اسپورت: بختیار از چقدر گرفته؟

صبحانه با آی اسپورت: بختیار از چقدر گرفته؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره خرید جدید استقلال شروع می کنیم. جپاروف بعد از عقد قرارداد با استقلال امروز به کشورش برمی گردد تا به کارهای شخصی اش رسیدگی کند و جمعه برای حضور در تیم جدیدش به ایران برمی گردد. بدین ترتیب او نه تنها بازی با استقلال خوزستان را از دست می دهد بلکه به احتمال زیاد در دیدار هفته آینده آبی ها مقابل صنعت نفت هم نخواهد بود

جپاروف شماره 10 را می خواست

تا بحث جپاروف است به یک خبر دیگر هم در مورد او اشاره کنیم. گویا این هافبک ازبکستانی به دنبال شماره 10 استقلال بوده اما از آنجایی که آبی ها به بازگشت شهباززاده به تیمشان امیدوار هستند پیراهن شماره 10 را به بازیکن دیگری نمی دهند. به همین دلیل جپاروف نهایتا مجبور به انتخاب پیراهن شماره 44 شد.

شایعه درباره رقم واقعی دریافتی بختیار

درحالی که بختیاررحمانی مصاحبه کرده و مدعی شده 500 میلیون تومان دریافتی اش ازباشگاه استقلال زهرمارشده اما ظاهرا مبلغ بیشتری گرفته است. گویا درفصل نقل و انتقالات و چشم و هم چشمی سرخابی ها، مسوولان باشگاه استقلال تهران برای آن که ازقافله عقب نیفتند دست به دامان یکی ازتجارهوادارآبی شدند تا زمینه حضوربختیاررحمانی را فراهم کند.این فرد متمول حاضرشد مبلغ 600 میلیون تومان نقد به بختیاررحمانی پرداخت کند تا این بازیکن با خیال راحت با استقلال قرارداد ببندد.شنیدیم خود باشگاه استقلال هم 500 میلیون تومان دیگربه این هافبک نه چندان کارآمد پرداخت کرد تا رقم دریافتی بختیاربه یک میلیارد و 100 میلیون تومان برسد!

شکایت گولچ از پرسپولیس

آنتونی گولچ مدافع کروات_ استرالیایی تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی است از کشور خارج شده و دیگر به تمرینات تیمش بازنگشته بابت عدم دریافت مطالباتش در 2 ماه از این باشگاه شکایت کرد.به گزارش نامه نیوز، گولچ پیش پرداخت خود را از پرسپولیس دریافت کرده بود اما به دلیل اینکه مطالبات ماهیانه‌اش طی 2 ماه به او داده نشده با استفاده از تعطیلات لیگ برتر از ایران خارج شد و دیگر به کشورمان بازنگشت.این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هم بابت عدم بازگشت این بازیکن و غیبت‌های غیر موجه از گولچ به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که مرجع رسیدگی به این اختلاف است شکایت کرده و رونوشتی هم از این شکایت را برای فیفا ارسال کرده است تا آنها هم در جریان این موضوع قرار بگیرند.

انتخاب سرمربی جدید راه آهن

با قبول استعفای فرشید استحقاری، فرهاد تجسسی سرمربی جدید راه آهن یزدان شد.استحقاری به دلیل مسائل شخصی از تیم راه آهن جدا و به تیم سابق خود بادران تهران بازگشت.اخیرا شایعاتی مبنی بر مذاکره مسئولان راه آهن با هومن افاضلی دستیار سابق برانکو و علی دایی در تیم ملی فوتبال وجود داشت که توسط آرش کیانیان سرپرست این باشگاه تکذیب شد.

 

کد خبر: 9408

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-16 07:55:00
نظر دهید

۱ نظر
برزو
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
اگه بختيار دروغ گفته باشه خيلي پسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر