فهرست
تاثیر ۹۰ در پایان تلخ منصوریان
تاثیر ۹۰ در پایان تلخ منصوریان

تاثیر ۹۰ در پایان تلخ منصوریان

آی اسپورت - داستان علیرضا منصوریان با باشگاه استقلال تمام شد. آن هم بعد از چند هفته سرسام‌آور برای هواداران این تیم. اما یک نکته درباره این اتفاق وجود دارد. اینکه اتفاقات برنامه 90 نقش مهمی در پایان کار منصوریان در استقلال داشت. صحبت‌هایی که دوشنبه شب در این برنامه مطرح شد نشان داد که در داخل باشگاه چه خبر بوده و زیر پوست این باشگاه چه اتفاقات تاسف باری در جریان بوده است. با این همه اگر برنامه 90 نبود و آن حرف‌ها پیش نمی‌آمد بعید بود که کار به اینجا بکشد چون منصوریان می‌توانست تا دربی در تیمش بماند. تساوی مقابل ذوب‌آهن در شرایط عادی نتیجه‌ای نبود که منجر به استعفای منصوریان شود. اما افشاگری‌هایی که در این برنامه روی آنتن رفت همه چیز را عوض کرد و همان طور که خبرش صبح بازی منتشر شده بود منصوریان در صورت پیروزی تیمش هم آماده استعفا بود.

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2017-09-21 10:18:00
نظر دهید

۵ نظر
علی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۰۵
البته فردوسی پور این برنامه را ترتیب داده بود تا منصوریان یار غار کی روش رو نجات بده...
اما برنامه در نهایت مصداق مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین شد!
سلام
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۴۹
اقای مکرو مکرو مکرو، تو خلوتت فکر کن ببین شاید این ایه برای یعضی صفات خودتم، ربط داشته باشی، که به این راحتی همه رو قضاوت میکنی، خودتم میتونی قضاوت کنی.
۵
علی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵
مساله کیروش نیست مگه افتخاری طرفدار کیروشه؟ فردوسی پور و بقیه حاضر اند از هر مدیر و مربی ای در استقلال حمایت کنند فقط امیرخان نباشه ، قریب نباشه، نظری جویباری نباشه فتح الله زاده هم نباشه بقیه اش حله
بی نام
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۵۹
اشتباه افتخاری و منصوریان شرکت در این برنامه بود که کاملن از طرف طرفداران استقلال تحریم شده برنامه ایی کاملن خطی که وقتی منافع خود برنامه و تهیه کنندش در خطر باشه ورود میکنه
۹ ۱
محسن
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
موافقم،باید کنار میرفتند بدون حضور در این برنامه.اینها فدا شدند تا دیگه تمام عوامل یک باشگاه،همزمان در این برنامه شرکت نکنند و هر کدام جدا جدا این برنامه را مچل کنند.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر