فهرست
نادری؛ بمب یا کمربند انتحاری؟
نادری؛ بمب یا کمربند انتحاری؟

نادری؛ بمب یا کمربند انتحاری؟

آی اسپورت - ظاهرا داستانِ گاف های مدیریتی و قراردادهای مشکل دار در فوتبال ما تمامی ندارد. فقط از باشگاهی به باشگاه دیگر و از مدیری به مدیر دیگر منتقل می شود. هنوز ۴ روز از خرید جنجالیِ آبی های پایتخت و به اصطلاحِ این روزها، از بمب ترکاندنشان نگذشته است که خبرهای عجیب و تکان دهنده ای از باشگاه استقلال به گوش می رسد. مدیرانی که برای عکس با نادری به صف شدند، حالا باید شفاف سازی کنند و جوابگوی هواداران و رسانه ها باشند.

خبری که از دیروز به صورت شایعه و ضعیف پخش شد ولی امروز رنگ واقعیت به خود گرفته است. ظاهرا باشگاه کورتریک بلژیک برای صدور رضایتنامه نادری، درخواست ۲۰۰ هزار یورو(برخی منابع می گویند ۶۰۰هزار یورو) کرده است. طبق خبرهای شنیده شده، قراردا باشگاه استقلال با خودِ نادری هم چیزی حدود ۷،۵ میلیارد تومان است. یعنی با یک حساب سرانگشتی چیزی نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان (تا ۲۵ میلیارد تومان) باید برای نادری هزینه بکنند.

واقعا برای باشگاهی که پنجره اش بسته است و چند پرونده باز در فیفا دارد و با مشکلات عمده ی مالی دست به گریبان است، خرید این بازیکن با این مبلغ منطقی است یا فقط جنبه ی شو و نمایشِ مدیریتی دارد؟! این در حالی است که مدیران استقلال ادعا داشتند آنها توانستند زودتر و سریع تر از پرسپولیس با باشگاه کورتریک بلژیک مذاکره اند و موفق شده اند رضایتنامه ی نادری را بگیرند. ادعایی که حالا مشخص می شود کذب است و تمرین نکردن نادری با استقلال هم دقیقا بخاطر همین موضوع است.

با توجه به اینکه نادری تحت قرارداد تیم  کورتریک بلژیک است، قراداد بستن و تمرین کردن با تیم دیگر، تبعات سنگینی برای نادری و باشگاه جدیدش دارد. باید دید سرانجام این بمب نقل و انتقالاتی چه می شود، بمبی که فعلا بیشتر شبیه به کمربند انتحاری است.

۱۷ ۴  
آی اسپورت
2020-10-28 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
خیلی جالبه
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، ۰۳:۰۶
از هول هلیم افتادن تو دیگ! حالا این آقایونی که با ژست عکس گرفتن ، دنبال فرار از مسئولیت هستن!
۹
سعید
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، ۰۸:۴۹
کیسه الان کیسه بوکس خواهد شد. عبدیان بدو ی عکس دیگه بگیر.
۷
کبسه هول کرد.... داد
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۰۳
مفلوکا
۵
اقلیت تاس
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۳۶
سرنوشت باشگاهی که در این چند سال هر حرف و عملش و هر فعالیتش در نقل و انتقالات فقط از روی حسادت و دشمنی با پرسپولیس یا چشم و هم چشمی بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر