فهرست
یورولیگ: صدرنشینی سامان قدوس و اوسترسوند
یورولیگ: صدرنشینی سامان قدوس و اوسترسوند

یورولیگ: صدرنشینی سامان قدوس و اوسترسوند

آی‌اسپورت- هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری تیم «اوسترسوند» در حضور ثابت و کامل سامان قدوس، بازیکن تیم ملی کشورمان و پیروزی آسان آرسنال در زمین تیم باته بوریسف پیگیری شد. در گروه دهم، تیم «اوسترسوند» در حضور ثابت و کامل سامان قدوس، بازیکن کشورمان با تنها گل «نوری» در دقیقه 22 از روی نقطه پنالتی یک بر صفر میهمان قدرتمندش، هرتابرلین را شکست داد و ضمن کسب دومین پیروزی‌اش 6 امتیازی شد و در صدر جدول ایستاد. در دیگر بازی این گروه، زوریا در خانه اتلتیک بیلبائو به برتری یک بر صفر دست یافت.

 در گروه هشتم، آرسنال به راحتی با نتیجه 4 بر 2 از سد میزبانش، باته بوریسف گذشت. والکات در دقایق 9 و 22، هولدینگ در دقیقه 25 و ژیرو در دقیقه 49 از روی نقطه پنالتی برای آرسنال و ایوانیچ در دقیقه 28 و گوردیچوگ در دقیقه 67 برای باته گل زدند. در دیگر بازی این گروه، ستاره سرخ بلگراد در خانه کلن به برتری یک بر صفر رسید. در جدول گروه هشتم آرسنال 6 امتیازی در صدر است و ستاره‌سرخ و باته با یک و کلن بدون امتیاز دوم تا چهارم هستند.

 در سایر بازی‌ها در گروه اول،آستانا و اسلاویا پراگ به تساوی یک بریک دست یافتند.در گروه هفتم، اف‌سی‌اس‌بی 2 بریک لوگانو را برد و ویکتوریا پلژن 3 بریک از سد هاپوئل بیرشاو گذشت. در گروه نهم، قونیه‌اسپور 2 بریک ویتوریا گیمارش را شکست داد و سالزبورگ یک بر صفر مارسی را مغلوب کرد. در گروه یازدهم، لاتزیو 2 بر صفر از سد زولته وارگم گذشت و در گروه دوازدهم، روزنبرگ 3 بریک  واردار اسکوپیه را از پیش‌رو برداشت و زنیت سن‌پترزبورگ با همین نتیجه مقابل رئال سوسیه‌داد به برتری دست یافت.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-09-28 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
م
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۰۹
حیفش هست بیاد تو این فوتبال مثل زندی خرابش میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر