فهرست
انتقاد آذری از مظاهری؛ تمرکز ندارد
انتقاد آذری از مظاهری؛ تمرکز ندارد

انتقاد آذری از مظاهری؛ تمرکز ندارد

آی اسپورت – رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. او در چند بازی اخیر تیمش گل‌های بدی خورده و بدتر از همه این که به آخرین اردوی تیم ملی هم دعوت نشده است. هنوز مشخص نیست چه اتفاقاتی برای او رخ داده که از آمادگی همیشگی او خبری نیست اما صحبت‌های سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن درباره او تامل برانگیز است:

  • دو سه بازیکن ما بخصوص رشید مظاهری دروازه‌بان تیم تمرکز ندارند. مظاهری همیشه یکی از ستون‌های تیم ذوب‌آهن بوده است که این روزها تمرکز ندارد. گل‌هایی خورده‌ایم که در مدرسه فوتبال هم این گل‌ها را نمی‌خورند. نیمه دوم بازی با تراکتورسازی را به اشتباهات خودمان باختیم. تراکتورسازی هم با ۸۰ هزار تماشاگر و با محمد تقوی سرمربی‌ای که با مبانی فوتبال علمی آشنا است، به خوبی از این هدیه ما استفاده کرد. این برای بار اول نیست که اینطور گل می‌خوریم. مقابل پیکان هم از فاصله ۴۵ متری گلی دریافت کردیم که یک بچه هم اینطور گل نمی‌خورد.
  • با این روند، خود مظاهری بیش از همه متضرر می شود. او تیم ملی را از دست داد و باید بیشتر روی تمرینات تمرکز داشته باشد. علت اصلی اتفاقاتی که برای ذوب‌آهن می‌افتد، همین نداشتن تمرکز است. هرچه به نیم‌فصل نزدیک می‎شویم کسانی که داعیه رفتن دارند و با تیم‌های دیگر هم صحبت کرده‌اند، خودشان اعلام کنند تا ما هم با کمال میل آنها را به تیم‌های دیگر بفرستیم. هرکسی می‌خواهد برود بیاید رک و راست بگوید.
۱    
آی اسپورت
2018-11-12 15:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر