فهرست
نفرین نراتزوری؛ طعم گس پوچی
نفرین نراتزوری؛ طعم گس پوچی

نفرین نراتزوری؛ طعم گس پوچی

آی‌اسپورت- از آخرین برد اینترمیلان نزدیک به دوماه می‌گذرد. از برد دلچسب 5گله برابر کیه‌وو نزدیک 60روز می‌گذرد و اینتری‌ها در این مدت 9مسابقه برگزار کرده‌اند که در هیچ‌کدام به پیروزی نرسیده‌اند. از تساوی برابر یووه مدعی، تا متوقف شدن در جوزپه‌مه‌آتزا روبه‌روی پودرنونه دسته‌سومی. امشب حتی گل‌به‌خودی مدافع تیم ته‌جدولی اسپال هم برای بردن شاگردان اسپالتی کافی نبود و در دقیقه نود گل مساوی را خوردند. بعد از مسابقه خبرنگاری از اسپالتی پرسید نگران وضعیت تیم‌تان نیستید؟ جواب اسپالتی جالب بود؛ «من حتی زمانی که تیم‌ام برنده می‌شود هم پوچی خاصی در سبک بازی بازیکنانم می‌بینم که آزارم می‌دهد. پوچی‌ای که جلوی پیشرفت تیم را گرفته است.»

اسپالتی چندجمله‌ای هم در مذمت طعم تلخ عوض شدن نتیجه‌ی مسابقه حرف زد و به رختکن تیمش رفت. اما هیچ‌کس حرف‌های اسپالتی را به چالش نکشید؛ «من حتی زمانی که تیم‌ام برنده می‌شود.....» کسی از او نپرسید دقیقا می‌دانید آخرین زمان برنده بودن تیم‌تان به اوایل دسامبر 2017 برمی‌گردد و الان در روزهای آخر ژانویه 2018 هستیم. در این مدت اسپالتی شکست برابر اودینزه را لازم تشخیص داد، بعد از حذف برابر میلان در جام‌حذفی از نبود مدافع در اردوی تیمش گفت و امشب از بردن اسپال هم عاجز نشان داد؛ بدون این‌که کسی این سوال را از اسپالتی بپرسد که برای پیروزی برابر اسپال، بیشتر از مدافع به مهاجم نیاز دارد.

اینترمیلان دوماه پیش وقتی آخرین بردش برابر کیه‌وو را جشن گرفت،‌ به صدر جدول  سری‌ آ تکیه زده بود و امشب بعد از توقف برابر اسپال، جایگاه چهارمی‌اش هم توسط آث‌رم تهدید می‌شود. حقیت ماجرا این است؛ طعم گس پوچی واقعی برای اینترمیلان زمانی حس می‌شود که آنها نتوانند در1پایان فصل یکی از 4تیم بالای جدول بمانند و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهند. اتفاقی که می‌تواند تنها ستاره تیم،‌ مائورو ایکارردی را قربانی طراز مالی باشگاه کند. اتفاقی که باعث می‌شود فصل بعد او را در لباس چلسی یا رئال مادرید ببینیم.

۵    
آی اسپورت
2018-01-28 20:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر