فهرست
جواب منفی مجیدی به وزیر
جواب منفی مجیدی به وزیر

جواب منفی مجیدی به وزیر

آی اسپورت- به نظر می رسد تیر وزارت ورزش برای به کارگیری چهره های محبوب و جوان و البته با تجربه سرخابی های در هیات مدیره به سنگ خورده است. در حالی که وزیر ورزش به دنبال جوانگرایی است و تلاش می کند که ساختار این دو باشگاه مردمی را به سمت و سوی جوانی سوق دهد، اما این پیشکسوتان جوان استقلال و پرسپولیس هستند که تمایلی برای همکاری در بخش دولتی نشان نمی دهند. پس از مهدوی کیا که به نظر می رسد، گروه خونی یکسانی با تشکیلات دولتی ندارد، فرهاد مجیدی نیز در راه کیا گام بر خواهد داشت.

مجیدی این روزها درگیر حضور در کلاس های مربیگری است و تلاش می کند در آینده ای نزدیک وارد این حرفه شود اما با توجه به جایگاه خاصی که در استقلال دارد مدیران ورزش به او پیشنهاد دادند وارد هیات مدیره استقلال شود پیشنهادی که گویا مورد توجه مجیدی قرار نگرفته است.

مجیدی تمایل دارد حضورش در فوتبال در قامت مربی رقم بخورد و تصمیمی برای حضور در هیات مدیره استقلال ندارد و پاسخش به مدیران وزارت ورزش نیز منفی بوده است. در چند وقت اخیر و پس از حضور شفر در استقلال گفته شده بود مجیدی گزینه دستیاری اوست هر چند این مسئله در حد گمانه زنی باقی ماند. مجیدی مدتی است در کلاس های مربیگری حاضر می شود و پس از حضور در آکادمی اسپانیول این روزها در کلاس های مربیگری فیفا حضور دارد.

به نظر می رسد با توجه به جایگاهی که مجیدی در میان هواداران استقلال دارد او در نظر دارد بهترین تصمیم را در بهترین زمان برای حضور در استقلال بگیرد ولی مشخص است این تصمیم حضور در هیات مدیره نیست و او به دنبال مربیگری در فوتبال است. فعلا مجیدی علم آموزی را بر مربیگری و مدیریت ترجیح داده است. 

خبر ورزشی

 

۸۸ ۳  
آی اسپورت
2017-11-22 21:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ ش
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
شیث بدو، فرهاد بزن
#عشق
خخخخخخخخخخخخخ
این اکانت عربی از چیز عربهاست :)))
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
غصه نخور شش تایی مفلوک پایتخت
مهدی که نیست علیپور میزنه ‌‌..‌‌ رو ....‌ :)))
تیم دوازدهم جدول با شش گل در ۱۲ بازی با ۱۱متیاز اختلاف نسبت به سرورش و یک بازی بیشتر
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۲۳
کل وقتش آرایشگاه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر