فهرست
انتظار طولانی برای گلزنی خرید گران قیمت رئال
انتظار طولانی برای گلزنی خرید گران قیمت رئال

انتظار طولانی برای گلزنی خرید گران قیمت رئال

آی اسپورت - لوکا یوویچ تابستان امسال بود که با قراردادی شش ساله به ارزش 60 میلیون یورو از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی فصل گذشته توانست در همه رقابت ها 27 گل برای تیم آلمانی به ثمر برساند ولی اوضاع برای او در رئال خوب پیش نرفته است. او که قبل از رئال مورد توجه بارسا قرار داشت، می دانست که رقیبی سرسخت مثل بنزما پیش رو دارد ولی بسیاری خوشبین بودند که خیلی زود ارزش هایش را اثبات خواهد کرد.

یک مصدومیت در پیش فصل باعث شد تا یوویچ کمی از سایرین عقب بیفتد و درخشش بنزما هم مزید بر علت شد تا او در برنامه های اصلی زیدان قرار نگیرد. یوویچ در هفت بازی 218 دقیقه در میدان بوده ولی موفق به زدن گل نشده است. یوویچ البته یک گل برابر اوساسونا به ثمر رساند اما با تصمیم وی ای آر، گل آفساید اعلام شد. رئال شنبه هفته بعد باید در زمین مایورکا به میدان برود و انتظارها برای گلزنی یوویچ به 63 روز خواهد رسید.

در رئال مادرید از سال 2000 تاکنون سابقه نداشته که یک مهاجم 63 روز برای گلزنی صبر کند. حتی مهاجمانی مثل بورخا مایورال، ماریانو دیاز، آدبایور و کلاوس هونتلار نیز زودتر از اینها اولین گل خود برای رئال را به ثمر رساندند. رونالدو برزیلی در اولین بازی خود برای رئال در سال 2002 و یک دقیقه پس از ورودش به زمین برابر آلاوس موفق به گلزنی شد و از این حیث نفر اول است. ماریانو در اولین بازی خود برای رئال پس از 17 دقیقه گلزنی کرد، مایورال در سومین بازی خود و پس از 33 دقیقه اولین گلش برای رئال را به ثمر رساند و کریس رونالدو نیز در اولین بازی خود برای رئال و پس از 34 دقیقه توانست گلزنی کند.

در حال حاضر تنها کریم بنزما، مایکل اوون و ایگواین از لحاظ دقایق حضور در زمین برای اولین گل، آماری ضعیف تر از یوویچ دارند. آنها به ترتیب پس از 219، 291 و 669 دقیقه توانستند اولین گل خود برای رئال را به ثمر رساندند هرچند انتظارشان برای گلزنی هرگز به 63 روز نکشید و پس از 22، 51 و 45 روز به طلسم گل نزدن شان پایان دادند.

۲    
آی اسپورت
2019-10-12 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر