فهرست
هزینه ۱۰میلیاردی سپاهان برای خرید بازیکن خارجی
هزینه ۱۰میلیاردی سپاهان برای خرید بازیکن خارجی

هزینه ۱۰میلیاردی سپاهان برای خرید بازیکن خارجی

آی اسپورت – خبرگزاری ایلنا سوژه جالبی را برای گزارش انتخاب کرده. اینکه سپاهان که امسال اصلا وضعیت خوبی ندارد، تا امروز نزدیک به 10 میلیارد تومان برای جذب بازیکن خارجی هزینه کرده. به نوشته این سایت، لی اولیویرا، دروازه‌بان سپاهان در نیم‌فصل اول بود که مبلغ قراردادش چیزی حدود 300 هزار دلار برای اصفهانی‌ها آب خورد.

ژایرو روریگز در پست دفاع و رافائل کریولارو در پست هافبک، دو بازیکن دیگری بودند که باشگاه سپاهان در مجموع حدود 800 هزار دلار برای جذب‌شان هزینه کرد.

لی اولیویرا هم که از فصل گذشته در این تیم مانده بود نتوانست انتظارات را برآورده کند تا کرانچار قبل از رفتنش، دروازه‌بان خارجی دیگری را جایگزین او کند. بعد از بررسی‌های فراوانی که برای انتخاب دروازه‌بان از میان گزینه‌های داخلی و خارجی صورت گرفت در نهایت ابراهیم عالمه عراقی به‌عنوان سنگربان طلایی‌پوشان انتخاب شد که مبلغ قراردادش به همراه مبلغ مورد نیاز برای دریافت رضایتنامه او، حدود 300 هزار دلار برای باشگاه سپاهان آب خورد.

مروان حسین بازیکن دیگری بود که کرانچار در همان ابتدای فصل برای تقویت خط حمله تیمش جذب کرد و بابت جذب او حدود 300 هزار دلار، روی دست باشگاه سپاهان هزینه گذاشت. با اینکه مروان حسین هم چندان خرید خوبی به حساب نمی‌آمد اما از بین چهار بازیکن خارجی که باشگاه سپاهان در ابتدای فصل جذب کرده بود، تنها او هنوز در سپاهان مانده است.علاوه بر این ادون حسنی، هافبک دیگری است که سپاهانی‌ها به تازگی در نیم‌فصل دوم جذب کرده‌اند و برایش 150 هزار دلار هم هزینه کرده‌اند.بدون در نظر گرفتن بازیکن جدیدی که در راه سپاهان است، این فصل تا همین حالا این باشگاه اصفهانی برای 6 بازیکن خارجی‌اش حداقل حدود یک میلیون و 600 هزار دلار هزینه کرده است.

 

 

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2018-02-16 12:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
محمد
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
اين مطلب چندتا سوتى بزرگ داره؛
اول اينكه سپاهان به اون سرى از بازيكنا كه نيم فصل فسخ كردن طبق توافق نيمى از قراردادشونو داده و اصلا يك ميليون و ششصد هزار دلار درست نيست و مبلغ واقعى خيلى خيلى كمتر از اين رقمه
ثانياً اينكه نويسنده دلار رو چند تومن حساب كرده كه يك ميليون و ششصد هزار دلار شده ١٠ ميليارد؟ دلار تو زمانى كه سپاهان بازيكن خارجى خريد يا باش تسويه كرد ٤٢٠٠ تا ٤٦٠٠ بوده و اصلا معادل تومانيش بر فرض محال اينكه ١.٦٠٠ دلار درست بوده به ٧ ميليارد نميرسه. جالب اينكه با دلار ٥ تومن هم به ١٠ ميليارد نميرسه :))
خيلى خوبه قبل از اينكه مطلبى رو نقل كنيم يه كم روش فكر كنيم و يه ضرب ساده انجام بديم.
سعید
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
چه انتظارایی داری شما. فکر کجا بود دوست عزیز.
۵
احسان
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
تو ليگ ايران اينكه شما به ٥ بازيكن خارجى براى نيم فصل و يك بازيكن خارجى براى فصل كامل ٥ ميليارد بدى منطقيه، اين ١٠ ميليارد هم كه نوشته اشتباه محاسبه شده، ماشين حسابتون مشكل داشته. ژايرو، اوليويرا و رافائل نصف اون مبلغ كه نوشته شده رو ميگيرن و به هزينه يك ميليون و پنجاه هزار دلار ميرسيم كه ميشه نزديك ٥ ميليارد تومن كه براى ٦ بازيكن كه ٥ تاشون نيم فصل حضور داشتن كاملا منطقيه.
۵
قهرمانی کارت به کارت
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
یادش بخیر از وقتی من از فوتبال شوت شدم بیرون سپاهان دیگه رنگ آرامش ندید

به جای این هزینه ها نصفش رو سکه میخریدید نصفش رو گز تو هم قاطی میکردید میدادید داورا

به صورت خود جوش اشتباه میکردند باور ندارید از ساکت و تاج بپرسید
علی آخوندی
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۰۶
آب بریز رو جاهایی که میسوزه
۳
قهرمانی کارت به کارت
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
یادش بخیر از وقتی من از فوتبال شوت شدم بیرون سپاهان دیگه رنگ آرامش ندید

به جای این هزینه ها نصفش رو سکه میخریدید نصفش رو گز تو هم قاطی میکردید میدادید داورا

به صورت خود جوش اشتباه میکردند باور ندارید از ساکت و تاج بپرسید
علی آخوندی
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
چقدر با نمک
۲
علی آخوندی
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۱
لطفا اب بریزید رو جایی که میسوزه اول
دوم یه خبرو یه کم با ماشین حساب بالا پایین کنین بعد بزارین
خیلی جالبه که شما این قدر زود رنگ عوض میکنین
فقط کافیه یه نفر خبرا شما در مورد علی کریمی قبل از برنامه نود و بعد از برنامه نودو دنبال میکرد تا متوجه این رنگ عوض کردنه دائمتون بشه
۷
مهرداد
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
سپاهان 10 میلیارد واسه یه فصل فقط به خارجی هاش داده استقلال 5 میلیارد فقط به یه مهاجم دربسته مثل تیام داده و این پرسپولیس مظلوم که قرارداد اقای گلش 500 میلیونه اونوقت 6 هفته زودتر قهرمان شده اینهمه تیم حکومتی در مقابل یه تیم مردمی بی انصافیه
۴ ۱
مهدی
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
آفرین
فقط یه پنج میلیارد ناقابل هدایتی به فدراسیون داده تا مشکل قرارداد امیری و جلال حسینی حل بشه اینو فقط حساب نکردی بقیش مهم نیست تیم بدبخت مردمی تهران
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر