فهرست
شفر در کنفرانس؛ روز خوب داور نبود
شفر در کنفرانس؛ روز خوب داور نبود

شفر در کنفرانس؛ روز خوب داور نبود

آی اسپورت وینفرد شفر بعد از شکست تیمش برابر ذوب‌آهن در نشست خبری معتقد بود که داور بازی روز خوبی را پشت سر نگذاشته است.

به تیمم تبریک می گویم

به تیمم تبریک می‌گویم. ما 90 دقیقه جنگیدیم. بازی راحتی نبود. فقط  بازی بلند را حریفمان در دستور کار داشت. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم. گلر آنها هم روز خوبی داشت. من راجع به داور در کنفرانس‌ها صحبت نکرده‌ام. داوری شغل راحتی نیست. خیلی وقت‌ها می‌شود که روز خوب یا بد داشته باشید. فکر می‌کنم امروز، روز خوبی برای داور نبود.

داوری بازی؟

خطایی که روی اسماعیلی شد و داور خطا نگرفت، همان توپ برگشت و به گل تبدیل شد. ما قطعا برمی‌گردیم چون قدرتمندیم. تیم ما با شخصیت است و روحیه خوبی دارد. ما یک ریکاوری می‌کنیم و دوباره بر می گردیم.  بیشتر از این راجع به داوری صحبت نمی‌کنم. من پاسخ سوالتان را نمی‌دانم. ما اواخر بازی سه چهار موقعیت گل داشتیم و می‌شد گل دوم را بزنیم.  شاید برخی‌ها پنالتی ذوب آهن را تایید کنند. من بیشتر از این صحبت نمی‌کنم.

شکستن صندلی کار خوبی نیست

این کار خوبی نیست. نمی‌خواهم بیرون از زمین چیزی باشد. این برای فوتبال خوب نیست و امیدوارم این دفعه آخر باشد.  در بازی قبلی هم یک سری سنگ های بزرگ سمت ما پرتاب کردند. باید با همه هواداران صحبت شود و یک فرهنگ سازی درست انجام شود.

نباید به داوری اعتراض کنیم

کسی نباید در طول بازی به داور معترض باشد. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و می جنگیم و داور هم کار خودش را می‌کند.

گل دوم ذوب‌آهن؟

گل دوم ربطی به داور نداشت اما داور قبل از این صحنه خطای اسماعیلی را نگرفت و همان توپ در ادامه وارد دروازه ما شد.

۶ ۱۷  
آی اسپورت
2018-02-04 18:05:00
نظر دهید

۱۷ نظر
___
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
خخخ اره از نظر کیسه کشا روز خوب داور روزیه که بازی رو واسشون دربیاره
عمر خربین
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
تو که راست میگی ولی تیر برق ....... آدم دروغگو
۷
اميرحسين
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
از بس داورها تو هر بازي حداقل دو تا اشتباه تاثير گذار به نفعشون داشتند عادت کردند! تازه حسيني بايد اخراج ميشد! باز هم طلبکار هستند!
۸
کیسه مافیایی
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
بله روز خوب داور نبود و مجید حسینی را اخراج نکرد بفرما شوفر هم فهمید که داوری خوب نبوده و به نفع کیسه گرفته
آنتي شومن واقعي
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۹
ميخواهيد از الان کارشناسي داوري فردا شب نود رو پيش بيني کنم؟ قسم ميخورم عادل از الان داره ميگرده دنبال کارشناس داوري که فردا بياد بگه صحنه پنالتي درست بود ولي اخراج نداشت تا بدين ترتيب باز خوش خدمتي خودش رو به کيسه و همکاران کيسه کشش در کانال نود نشون بده! شرط ميبندم سر اين قضيه!
۵
هیراد
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
خداییش اینهمه من گفتم داور یار دوازدهم استقلاله آخرش شوفرم خودش گفت. تمام باختها و مساویای استقلال به خاطر روز بده داوره خخخخخ
افشین ایرانی
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
باخت بسیار بد و تلخی بود و اینطور که آقای شفر قضیه را راحت برگزار می کند نیست باید مقصر معلوم شود اگر مقصر مدیر عامل یا حتی مربی است باید تغییرات لازم انجام شود
خشی
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
طفلک راست گفته خب ! بازی رو براشون در میاورد روز خوبش میشد ! بد عادت شده تیم کثیف مافیایی ! با اشتباهات کاملا سهوی و بیشترین خرج رتبه رو داشته باشید !
شوفرم شوفرای قدیم
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
ساکت باش که تو هم یه پا شومنی بازیکنت حداقل 5 جلسه بابت خطاش باید محروم بشه
farhad
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
استقلالیها باید دو موضوع رو بدون دید تعصبی در نظر بگیرن
1: نقش کاملا خنثی امید ابراهیمی در این چند سال اخیر که با تمام حمایتهایی که ازش شده واقعا در حد یک هافبک معمولی هم نبوده ! فقط کافیه به وظایف امید در این چند ساله نگاه کنید : نقش تخریبی که عملا موفق نبوده و در نبود روزبه استقلال کاملا تو دردسر میفته ـ نقش پاسور که کافیه تا به همین بازی با آبادان دقت کنید تا ببینید که از هر دوتا پاسش یکیش از دست میره ! و نقش شوت زنی و گل زنی که هیچی نگیم بهتره !
مشکل دوم جدی گرفتن لیگی که جز مصدومیت و محرومیت برای بازیکنا نداره ! بنظرم بهتر هست که تیم از این حواشی خسته کننده لیگ خودش رو خلاص کنه و به فکر جام حذفی و آسیا باشه تا این فشار مسخره ی تلگرامی اینستاگرامی از رو دوش بچه ها ورداشته بشه
حرف حساب
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۴۶
پس توئيت امروز استقلالي اي اسپرت مهريزي رو نديدي! ابراهيمي رو در حد جرارد پرستش ميکرد! خخخخخ
۴
كي٣
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۳
دقيقا به نكته خوبي اشاره كرد روز خوب داور روز بازي با جم و صنعت و ... بود كه بايد ٦ تا ميخوردن ولي داور بازي رو براشون دراورد امروز داور از جون مايه نذاشت و با اينكه دفاع آخر گوشكوبشونو اخراج نكرد ولي بازم كم كاري كردو نتونست بازي رو براشون دربياره
به نام یزدان بخشاینده
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
بشکنه این دست نمک نداره - یه بازی براتون بازی رو در نیاوردیم ها
علی
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
راستی اختلاف استقلال با سرورش داره میشه به اندازه انگشت های 4 تا دست ، استقلال باید مواظ باشه این اختلاف به اندازه تعداد انگشت های 6 تا دست نشه
خاطره الهلال
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۷
چقد دیگه از داوریها بنالیم دیگه برا ما تکراری شده و کلی امتیاز از دست داده استقلال با این ناداوریها،حالا اگه این خطا تو محوطه جریمه ذوب آهن اتفاق می افتاد داور پنالتی می گرفت؟!
۶
تاج اسیا
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
میبینم متوهمین تیم جعلی زیر اخبار تیم سرورشون دارند خودکشان میکنند خخخخخخخ
امیر
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
این چه پنالتی بود اخه هنوز که بازیکن ذوب نصف شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر