فهرست
ناهماهنگی شفر و افتخاری؛ لیست خروج لو رفت
ناهماهنگی شفر و افتخاری؛ لیست خروج لو رفت

ناهماهنگی شفر و افتخاری؛ لیست خروج لو رفت

آی اسپورت – وینفرد شفر قصد داشت فهرست خروجی‌های باشگاه استقلال لو نرود اما روند کار جوری پیش رفت که این فهرست فاش شد و تقریبا الان همه می‌‌دانند کدام بازیکنان در فهرست خروج هستند.  بنا به گفته مدیرعامل باشگاه استقلال نفر اولی که جمع استقلالی‌ها را ترک می‌کند، بویان است و بهنام برزای هم نفردومی است که باید تیم جدید خود را انتخاب کند. اگر تیام برگشت که یک مهاجم دیگر جدا می‌شود. در حال حاضر جابر انصاری و قربانی در فهرست انتظار هستند که البته احتمال ترک تیم توسط جابر انصاری بیشتر از قربانی است چون شفر اعلام کرده می‌تواند برود. در مورد زکی‌پور هم شفر باید نظر دهد.

نکته دیگر در مورد بازیکنان مصدوم تیم است. داریوش شجاعیان و محسن کریمی دو بازیکنی هستند که به دلیل مصدومیت از فهرست خارج شده‌اند و نیم فصل دوم به تیم استقلال دوباره اضافه می‌شوند. در این میان اما باید یک نکته را هم متذکر شد. وینفرید شفر یک مربی کهنه کار و باتجربه‌ای است که به راحتی روی نقل و انتقالات تیمی که به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یافته ریسک نمی‌کند. از همین رو با وجود یارگیری آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات و استفاده از همه ظرفیتهای نقل و انتقالاتی، شفر هنوز نام هیچ یک از بازیکنانش را به صورت رسمی برای خروج از باشگاه اعلام نکرده است و آنچه امروز مطرح می‌شود از زبان افتخاری مدیرعامل استقلال است که فهرست خروجی آبی‌ها را در دست دارد و مجبور است که پاسخ رسانه‌ها را بدهد. سرمربی آبی‌ها انتظار تمدید قرارداد با نفراتی که قراردادشان به اتمام رسیده و یا امکان جدایی آنها از این تیم وجود دارد را می‌کشد تا بعد از آن خروجی‌های خود را اعلام کند.

در حال حاضر تعدادی از بازیکنان تاثیرگذار آبی‌ها همچون امید ابراهیمی، سید حسین حسینی، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، سید مجید حسینی و فرشید باقری در صف راضی شدن برای ادامه همکاری با آبی‌ها قرار دارند و تنها در صورتی شفر خروجی‌هایش را اعلام می‌کند که تکلیف این بازیکنان روشن شده و ادامه همکاری آنها با استقلال قطعی شود. آبی پوشان در فصل نقل و انتقالات به جز جمعی از بازیکنان جوانی که با قراردادهای بلند مدت به خدمت گرفتند نفراتی مثل مرتضی آقاخان، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، الهیار صیادمنش، امید سام کن، محمد دانشگر و امیرحسین اسماعیل زاده را به خدمت گرفته‌اند.

 

ایران ورزشی

     
آی اسپورت
2018-06-19 12:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر