فهرست
گلر تیم ملی در جام جهانی؛ بیرانوند
گلر تیم ملی در جام جهانی؛ بیرانوند

گلر تیم ملی در جام جهانی؛ بیرانوند

آی اسپورت – درست است که کارلوس کی روش علاقه زیادی به سورپرایز دارد( لیست جدید تیم ملی آخرین مثال برای اثبات این موضوع است) اما نزدیکان به او معتقدند علیرغم حضور امیر عابدزاده در فهرست نهایی تیم ملی این بار خبری از سورپرایز در دروازه نخواهد بود و ماجرای 4 سال قبل – استفاده از حقیقی – تکرار نخواهد شد. از دید آنها، سرمربی تیم ملی از مدتها قبل تصمیمش درباره پیراهن شماره یک را گرفته و آن را به بیرانوند داده. درست است که بیرانوند تا حدودی با روزهای اوجش فاصله گرفته اما کی روش اعتقاد زیادی به او دارد و آمار خوب او در تیم ملی در کنار تجربه بین المللی و همچنین نقشش در صعود ایران به جام جهانی باعث شده که کی روش گلر دیگری را به دروازه بان پرسپولیس ترجیح ندهد.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-05-21 07:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
برلیوز
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۱۱
قایون روزنامه نگارای رنگی، واقعا کدومیک از شما بازی های امیر عابدزاده رو دنبال کرده؟!!! بخاطر باباش میخواین تا کجا ببرینش؟ به جرات میگم امیر عابدزاده از اغلب دروازه بان های لیگ برتر و حتی لیگ یک ایران ضعیف تره. هم از نظر فیزیکی و هم از نظر مهارتهای دروازه بانی. بنظرم بزرگترین ظلم لیست کیروش، انتخاب عابدزاده به جای حسینی بود. و این که همونطور که فردوسی پور تو مصاحبه با شفر گفت قطعا یکی از دو دروازه بان استقلال جدا میشه، مافیای رسانه زیر نظر عادل خان بالاخره کار خودشو کرد و حسینی رو از تیمش دور کرد. عادل و راهبر و دار و دسته اون پشت دارن صحنه گردانی میکنن و هیشکی حواسش نیست.
۴
MohamMad
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۲۱
اگه به بازی آرژانتین مخصوصا نگاه کنیم تیم ملی با کم کردن فاصله ی خطوط و تجمع زیاد در بخش مرکزی از هجوم مستقیم به سمت دروازه خودش جلوگیری می کنه و با قرار دادن دفاع راستی که توانایی بازی توی دفاع وسط و هافبک راستی که توانایی بازی توی دفاع راست یا حداقل تعهد دفاعی بالا رو داشته باشه سعی میکنه موقع دفاع با پنج نفر دفاع کنه و حریف رو به سمت کناره ها هدایت کنه تا ضربه ی مستقیم به سمت دروازه شلیک نشه و نهایتا ارسال های پرتعداد از کناره ها رو داشته باشیم که این ارسال ها حضور پرتعداد مدافعان قدبلند و دروازه بان قدبلند با خروج خوبُ نیاز داره، با این تحلیل احتمال حضور بیرانوند خیلی بیشتر از سایر رقباست دقیقا مثل علیرضا حقیقی تو دوره ی قبل
۳
داود
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۳
هوادارا چتون شده!!! سه بازی میخاد ایران انجام بده و سه تا باخت بیاره حالا شما دنبال دروازه بان این تورنمت هستید...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر