فهرست
شرط تداوم مذاکرات منتظری و استقلال/ جباری
شرط تداوم مذاکرات منتظری و استقلال/ جباری

شرط تداوم مذاکرات منتظری و استقلال/ جباری

آی اسپورت- پیش بینی می شد پژمان منتظری، اولین بازیکنی باشد که با استقلال لیگ هفدهم قرارداد امضا می کند. خودش در اواخر سال 1395 در یکی از قسمت های برنامه نود از بازگشت حرف زد و از اینکه جایی جز استقلال ندارد. منصوریان هم خیلی زود جوابش را داد و گفت استقلال خانه منتظری است.

حالا بیش از یک ماه از پایان فصل گذشته و استقلال و منتظری هنوز در حال چانه زنی هستند. پندار توفیقی دیروز اعلام کرد منتظری باید زندگی اش را از قطر به تهران منتقل کند و به همین دلیل کارش طول می کشد. حتی منصوریان هم در بیشتر مصاحبه هایش از برگشتن منتظری در چند روز دیگر گفته است.

اما گویا اصل قصه چیز دیگری است. منتظری در حال تلاش است تا منصوریان را برای برگرداندن جباری راضی کند. او پیشرفت زیادی هم در این کارش داشت بخصوص که سرمربی استقلال از برگشتن جپاروف ناامید شده بود. اما ناگهان مصاحبه جباری و اعلام اینکه منتظر مشخص شدن سرمربی جدید استقلال است تا برگردد، همه چیز را خراب کرد.

منصوریان به شدت از مصاحبه جباری دلخور است و حتی جرح و تعدیل بعدی او و توضیحات منتظری را هم نپذیرفته. در این بین منتظری همچنان تلاش می کند جباری و منصوریان را به نحوی آشتی بدهد تا شماره 8 به خانه برگردد. باید دید اصرارهای منصوریان بالاخره جواب می دهد یا او به تنهایی، استقلالی می شود.

منصوریان در ابتدای فصل قبل درباره برگشتن جباری و منتظری به استقلال به هفته نامه فوتبال ایرانی چنین گفته بود:«پژمان و مجتبی علاوه بر اینکه دوستان خوب من هستند همبازیان من هم بوده اند و اگر آنها بیایند از حضورشان استقبال می کنم».

۱۹ ۱۶  
آی اسپورت
2017-06-17 19:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
فرهاد
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
رسانه سالمی نیستین. من استقلالی هم نیستم ولی تو تک تک تیتر زدن و پستایی که میذارین کاملا مشخص جناهی عمل میکنین و استقلال و میکوبین و پرسپولیس خوب جلوه میدین. حاشبه سازی نکنین نون حلال بخورین یا سیاستتون شفاف مطرح کنید
در جواب فرهاد
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
پرسپولیس را خوب جلوه میدن؟؟؟ چی میزنی داداچ؟؟ این سایت ضد پرسپولیسی ترین سایت ایران است و این را حتی برزو هم می فهمه اونوقت شما نمی دونین..
شش تایی شدن تخصص ماست
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
خانه سالمندان گرونی دارینا
۸
در جواب " در جواب فرهاد"
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۲۷
برزو را خوب اومدی. خیلی زشته کسی چیزی را نفهمه که برزو میتونه درک کنه. خخخخ
۵
امین
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
جباری حتی وقتی خیلی وقتام مصدوم باشه باید برگرده، مگه بیشتر بازیکنای ما از خسرو وریا گرفته تا میداوودی و آندو و خیلیا بیشتر فصل رو مصدوم نیستن ؟ یا اونا که آماده ان چیکار میکنن؟ مگه کم پول دور میریزیم برا ستاره های پوشالی؟ چرا جباری نیاد تا لااقل جوونامون ازش یاد بگیرن ؟؟؟

جدا از بالا بردن وزن تیم، و اینکه هیشکی جباری نمیشه، خیلی بی انصافیه که مجتبی رو به خونه راه ندن

آقای منصوریان خودت چی بودی سالهای آخر؟ ؟ ولی هیشکی باهات اینکارو نکرد

با اسطوره ما اینجوری برخورد نکن
سیروس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۳
واسه بالا بردن وزن تیم جباری اصلا گزینه خوبی نیست. بعید میدونم بیشتر از 60 کیلو باشه!!! همیشه با خودم میگفتم خدا را شکر آدمهایی با تفکری در حد شماها مدیر یا مسئول تیمی نمیشوند. ولی در کمال تعجب پارسال دیدم آدمهایی با قدرت تحلیلی در حد تو به مدیریت استقلال رسیدند. زیاد هم به شیشعلی شومنیان انتقاد نکن، اونم قدرت تحلیلش چیزی بیشتر از تو نیست. احتمالا مشکل دیگه ای هست که بازیکن 34 ساله حاشیه ساز همیشه مصدومی که همه تیم های قطری جوابش کردند هنوز با استقلال قرارداد 5 ساله نبسته.
۳
زیداااان آسیا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
3قهرمانی لیگ و چندتای جام حذفی وصعودجزو ۴تیم آسیا همه زمان اوج جباری رقم خورد..بدون مجتبی تنهاهنرمون سهمیه زورکی بود..آقای منصوریان عقده بازی درنیار..اسطورمون روبیار..مصدومشم می ارزه به صدبازیکن بی کیفیت ورسانه ای مثل سجاد..
ساسی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
استقلال محبوبترین باشگاه اسیاست پرافتخارترین تیم ایرانه تو دربیها سرتر از رقیب بوده تاریخ غنی داره طبیعیه همه بخوان تو پیرهن استقلال خداحافظی بکنند
علی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
هواداران استقلال تو اسیا سنگ تمام گذاشتند نشان دادند پرطرفدارترین تیم ایران استقلال قهرمانه باید همه قدر این تماشاچی را بدانند
كيسه پاره پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۷
چي ميزني؟! استقلال توي تهرانم محبوب ترين تيم نيست چه برسه به آسيا، لابد ٢٦ درصد جديدن اكثريت حساب ميشه، البته كيسه كشا توي جعل تاريخ و واقعيات و دروغ پردازي يد طولايي دارن از روزنامشون گرفته كه عكس فتوشاپ ميكرد ميگفت آفسايده تا هواداراشون كه راي ٤ ميليوني و راي آوردن نصفه پرسپوليسو به عنوان محبوب ترين ميدونن و انقدر راحت دروغ ميگن، بعدم توي كدوم دربي دقيقا سرتر بوده؟ دربي ٤ تايي يا ٦ تايي؟ اينا هم كه ميبينين ميخوان بيان اگه واقعا به خاطر پيراهن استقلال بود بايد دوران اوجشون ميومدن نه الان كه پير شدن و بعد از ديپورت از قطر و بدون تيم موندن بخوان بيان تازه با همه اين احوالات و سن و سالشون شرط و شروطم ميذارن خخخخخ
6 تای فتح یا سامره؟
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
طرفدار به ظاهر پرسپولیسی بجای ناسزا برو ورزگشاه رو پرکن امسال اعداد تماشاچی ها همه چی رو نشان میده پرطرفدارترین تیم استقلاله
کاوه به تیرزد؟ نه 3 تایی کرد
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
مجموع دربی ها : 25-20 باز با گستاخی یک هوادار پیزوری از دربی حرف میزنه...
استقلال محبوب ترین تیم اسیاست
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
الکسیس هم نجیب ترین
جنسیس وفادارترین
مموتی هم پاک دست ترین
و داعش انسانی ترین مکتب
هههه
۹
من کیدہ کش ھستم شش تایی تخصص ماست
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
شششش تا يي اسيا هم هستيم، سه ستاره هم كه داريم
اسيا هم كه تخصص ما هستش
كيسه كش، بدبخت كه هستيم
خخخخخخ خخخخخ. به چی دلخوش است دنیا رو اب برده وتو به این چرت پرتا دلخوشی
با میا شدیم هفتاد میلیون
هههههه هههه عجب شعوری داری تو هموطن
۷
سیروس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۴۲
تاریخ غنی یعنی چی اونوقت؟!! استقلال محبوب ترین تیم آسیا!!! لابد دلفین ها هم پرواز میکنند.... لا مذهب جنست را از کی میگیری اینقدر توهم سنگین داره.
۵
محمد
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۰
یادمون نرفته جباری چطور سنگ تیم ملی قطر را به سینه میزد و چطور به تیم کشورش طعنه میزد .برا استقلال افت داره دیگه این بخواد بیاد تو تیم.این اقا دیگه تموم شده و رفته
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر