فهرست
تتلو به منصوریان: منو بیاری قهرمان آسیا میشیم
تتلو به منصوریان: منو بیاری قهرمان آسیا میشیم

تتلو به منصوریان: منو بیاری قهرمان آسیا میشیم

آی اسپورت - امیر تتلو بعد از اینکه چند سال طرفدار پرسپولیس بود با هواداران این تیم به مشکل خورد و استقلالی شد. اما از بخت بد او امسال سال استقلال نیست و تیم مورد علاقه او نتایج خوبی نمی‌گیرد. این خواننده زیرزمینی به علیرضا منصوریان پیشنهاد کرده از او استفاده کند تا تیمش در آسیا قهرمان شود. او در صفحه شخصی‌اش نوشت:

«على آقا غمت نباشه. ما پُشتتیم! ولى توام پُشتمون باش. من می دونم مشکل از کجاست و چطورى میشه درستش کرد !! مشکل اصلا فنى نیست !!! آخه با مشکل فنى که آدم تو دو دقیقه دو تا گل نمیخوره !!! همه تیم باید همزمان اشتباه کنن که این اتفاق بیوفته !!

من می دونم مُشکل از شما نیست و مُشکل از جو استقلاله و انرژیا !! مگه شما تو نفت انقدر موفق نبودى همون پرسپولیس تو کورس قهرمانى رو پارسال دو تا زدین !!! مشکل از جاى دیگس !! خودتم می دونى !! هر کارى می کنى نمیشه !! اگه فنى بود تا الان حل شده بود !!

این همه مطالعه کردى و مشاوره گرفتى حتما و خودت می دونى که اگه حل شدنى بود حل میشد !!! به خدا مسى رو هم بیارین نمیشه !! چون مشکل اصلا فنى و بازیکن نیست !!

بابا بذارید من بیام اگه بد بود بندازینم بیرون !! چیه مگه !! دیگه از این بدتر که نمیشه و نداریم !! همه بازیا بى نتیجه و سکوها خالى !! می ترسین که چیو از دست بدین ؟!؟!؟

بعدش هم داش على، این آرش افشین رو چرا نمیذارى تو زمین ؟!؟ بابا مرد بزرگى که دنبال قدماى بزرگه که نباید لج کنه با خودش !!! آرش از خیلیا که بازیش دادى بهتره !! همه هم میدونن

جانواریو و مجید حسینى و فرشید اسماعیلى و بهنام برزاى و محسن کریمى و جابر و کاوه و مگوییان و امید و خسرو را هم دست نزن بگذار فیکس باشند تو بازى با سپاهان. نیم فصل دوم هم که من و روزبه چشمى و کنعانى رو بیار. اگه قهرمان آسیا نشدیم تف کن تو صورت من»

۸ ۴  
آی اسپورت
2016-12-22 12:10:00
نظر دهید

۴ نظر
Mahdi
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۷
مرسی که موجبات خنده وشادیه مارو فراهم کردین خدا خیرتون بده
P71
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
خدایا شفای عاجل
۸
6 & 4
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
برزوی اورجینال، همینه، همینه...
۳ ۱
منتقد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر