فهرست
سروش، شجاع، طارمی و سردار ازدواج می‌کنند
سروش، شجاع، طارمی و سردار ازدواج می‌کنند

سروش، شجاع، طارمی و سردار ازدواج می‌کنند

 

آی‌اسپورت- برای تمام ورزشکاران و‌ بخصوص فوتبالیست‌ها که مشهورترند و زیر ذره‌بین، ازدواج یکی از مواردی است که مورد توجه قرار می‌گیرد تا آنها به دور از حاشیه و‌ بعد از تشکیل زندگی فوتبال خود را در بالاترین سطح دنبال کنند. اغلب فوتبالیست‌هایی که موفق شدند، زودتر از بقیه ازدواج کردند و خانواده تشکیل دادند. آن‌هایی هم که خیلی زود با توپ و فوتبال خداحافظی کردند، اغلب مجرد بودند و اثری از تعهد در زندگی‌شان دیده نمی‌شد. 

فوتبالیست‌های این نسل باهوش‌تر از نسل‌های قبلی هستند. آنها که اغلب در اروپا حضور دارند و یا ستاره‌های لیگ داخلی هستند خوب می‌دانند که چه راهی را پیش بگیرند‌ تا از حواشی دور بمانند. میان آنها البته یکی هم مثل طارمی بود که اسیر حواشی یک رابطه به قول خودش کوتاه شد و برای مدتی سوژه رسانه‌ها بود. همان طارمی که این روزها در پرتغال می‌درخشد، قصد ازدواج دارد و این موضوع را به اطلاع رسانده که شاید سال ۹۹ سال آغاز زندگی مشترک او باشد. 

به جز طارمی، شجاع خلیل‌زاده نیز در روزهای پایانی سال ۹۸ مراسم عقد خود را برگزار کرد و قرار است اوائل تابستان و در تعطیلی لیگ مراسم ازدواج خود را رسمی کند. شجاع که یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس و از جمله ستاره‌های لیگ برتر محسوب می‌شود در حدود ۳۰ سالگی تصمیم گرفت وارد زندگی مشترک و دونفره شود. 

شجاع اما خبر ازدواج سروش رفیعی را هم داد. این دو از دوستان صمیمی و قدیمی یکدیگر هستند که انگار قرارشان ازدواج در سال جدید است. موضوعی که می‌تواند این دو ستاره را به جمع بازیکنان متاهل فوتبال ایران اضافه کند. 

چند ماه قبل سردار آزمون که یکی از مهم‌ترین بازیکنان فوتبال ایران است و بحث انتقالش به سری آ و باشگاه ناپولی هم شنیده می‌شود، در مصاحبه‌ای مدعی شد احتمالا در سال ۹۸ ازدواج خواهد کرد. او حتی به شوخی گفت احتمال ازدواجش ۵۰ به ۵۰ است، به طوری که سردار راضی است و فقط رضایت خانواده عروس باقی مانده. این اتفاق شاید در سال ۹۹ رخ بدهد. سالی با کلی مراسم ازدواج برای ستاره‌هایی که در اوج شهرت قصد دارند زندگی مشترک خود را با هزار امید و آرزو آغاز کنند و به اهداف خود برسند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-04-02 20:25:00
نظر دهید

۱ نظر
کمیل
پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹، ۲۲:۴۳
معلومه بدجور خبرهاتون به ته دیگ خورده. یک کم خلاقیت بد نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر