فهرست
بشار – پرسپولیس؛ یک دقیقه یا ۷۲ ساعت!
بشار – پرسپولیس؛ یک دقیقه یا ۷۲ ساعت!

بشار – پرسپولیس؛ یک دقیقه یا ۷۲ ساعت!

آی اسپورت - بشار رسن بعد از پایان سوم فصل حضورش در پرسپولیس اکنون در انتظار مذاکره برای ادامه همکاری یا پایان کار در این تیم قرار دارد. هافبک عراقی سرخ‌ها که با توجه به کیفیت فنی، شرایط سنی مناسب و دوری از حواشی یک بازیکن استراتژیک و تاثیرگذار در این تیم محسوب می‌شود، با وعده مدیران پرسپولیس در انتظار مذاکره برای تمدید قرارداد قرار دارد.

این در حالیست که مهدی رسول پناه، سرپرست این باشگاه به او وعده داده تا روز شنبه مبلغ مطالبات ۱۳۰ هزار دلاری‌اش را دریافت خواهد کرد. این در حالیست که گفته می‌شود بشار رسن به مدیران پرسپولیس اعلام کرده با این وعده آنها تا روز شنبه در تهران حضور خواهد داشت و به احترام هواداران و باشگاه منتظر عملی شدن وعده آنها خواهد ماند.

با این حال موضوع نگران کننده این است که بشار رسن در گفتگویی که داشته این مساله را عنوان کرده تا روز شنبه تنها در انتظار "پرداخت مطالبات" خود خواهد ماند و این مساله به معنای انتظار او برای مذاکره "تمدید قرارداد" نخواهد بود و در صورتی که طی این مدت پیشنهادی رسمی برسد به معنای تعهد به این باشگاه نخواهد بود و شاید او ترغیب به ترک باشگاه شود.

بشار رسن که در این مدت همواره در مسائل مالی با باشگاه پرسپولیس کنار آمده و علیرغم شرایط دریافتی‌اش که بارها مسیر را برای فسخ قرارداد یکطرفه و شکایت از این تیم و دریافت خسارت باز گذاشته، از این اقدام خودداری کرده است. موضوعی که بیش از رفتار فنی و تکنیکی او در این تیم مورد توجه قرار گرفته و باعث شده پرسپولیسی‌ها همچنان خواهان ادامه همکاری با او باشند.

با این حال در شرایطی که پرسپولیسی‌ها و رسول پناه برای پرداخت مطالبات او تا ۷۲ ساعت دیگر مهلت دارند، شاید برای تمدید قرارداد این بازیکن حتی یک دقیقه هم فرصت نداشته باشند و ارائه یک پیشنهاد رسمی و مناسب او را ترغیب به پایان همکاری با این تیم بعد از سه فصل درخشان کند.

در صورتی که باشگاه پرسپولیس البته بتواند تا روز شنبه مبلغ مطالبات این هافبک عراقی را پرداخت کند اما نباید نگران موضوع جا زدن او در تمدید قرارداد بود و بشار رسن کاملا تمایل خود را برای تمدید نشان داده و نشاندن او پای میز مذاکره با توجه به جدایی ترابی دور از ذهن نخواهد بود.

 

ورزش سه 

۲    
آی اسپورت
2020-09-02 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر