فهرست
وایادولید ۰-۳ بارسلونا؛ پیروزی راحت آبی‌اناری‌ها
وایادولید ۰-۳ بارسلونا؛ پیروزی راحت آبی‌اناری‌ها

وایادولید ۰-۳ بارسلونا؛ پیروزی راحت آبی‌اناری‌ها

آی اسپورت - بارسلونا در شبی که کلمنت لنگله، مارتین برایتویت و لیونل مسی موفق به گلزنی شدند، در خانه وایادولید به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند. دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقایق ابتدایی، این مسی بود که می توانست در دقیقه 7 دروازه حریف را باز کند اما شوت او از کنار دروازه وایادولید به بیرون رفت. برتری بارسا ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند تا اینکه در دقیقه 21، کلمنت لنگه قفل دروازه حریف را باز کرد. بعد از اینکه دو بار پیاپی ارسال های بازیکنان بارسا روی دروازه میزبان به جایی نرسید، در سومین تلاش، ارسال مسی را لنگله با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

برتری بارسا بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 31، روی فرار سرجینیو دست و ارسال او، برایتویت صاحب موقعیت شد اما ضربه پشت پای او دقیقا به جایی رفت که ماسیپ حضور داشت. حملات بارسا ادامه پیدا کرد و این تیم سرانجام در دقیقه 35 به گل دوم رسید. روی یک حرکت تیمی بود که بار دیگر دِست در سمت راست صاحب توپ شد و ارسال تند و تیز او را برایتویت در مقابل دروازه قطع کرد و اختلاف را به دو گل افزایش داد. فشار حملات بارسا بعد از این گل هم کاهش پیدا نکرد و بازیکنان این تیم در دقایق پایانی نیمه اول بر بازی مسلط بود اما در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بارسا با برتری 2-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و این برایتویت بود می توانست در دقیقه 51، روی ارسال دیدنی جوردی آلبا، اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما نتوانست ازاین فرصت به خوبی استفاده کند. در مقابل، در دقیقه 53، وایادولید نزدیک بود که یکی از گل های خورده را جبران کند اما ارسال هرویاس به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. برتری بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 58، مسی صاحب موقعیت شد ولی ضربه او دقیقه به جایی رفت که ماسیپ حضور داشت. حملات بارسا برای زدن گل سوم، سرانجام در دقیقه 65 نتیجه داد. روی یک حرکت تیمی، مسی با پاس در عمق پدری صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

تیم میزبان که چیزی برای از دست نداشت، پیش کشید و در دقیقه 72، اما واکنش خوب تراشتگن روی ضربه دیدنی اوریانا، دروازه بارسا را بسته نگه داشت. در ادامه این تیم میزبان بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتد. در مقابل، در دقیقه 90 چیزی نمانده بود که بارسا به گل چهارم برسد اما ضربه کوتینیو به تیر دروازه برخورد کرد. دو دقیقه بعد، نوبت مسی بود که شانس خود را برای زدن گل بعدی بارسا امتحان کند اما ضربه او نیز به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازی با همان سه گل به سود بارسا به پایان رسید.

     
آی اسپورت
2020-12-23 01:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر