فهرست
ورنر-لیورپول، نزدیک‌تر از همیشه؟
ورنر-لیورپول، نزدیک‌تر از همیشه؟

ورنر-لیورپول، نزدیک‌تر از همیشه؟

آی اسپورت - یورگن کلوپ به جذب تیمو ورنر علاقه مند است و گزارش رسانه آلمانی نشان می‌دهد کلوپ شاید کار چندان سختی هم برای جذب مهاجم مورد علاقه اش نداشته باشد. ورنر 23 ساله چندی پیش قرارداد خود با لایپزیش را تا سال 2023 تمدید کرد و مطابق برخی گزارش های منتشره، در این قرارداد بندی 55 تا 60 میلیون یورویی برای جدایی او وجود دارد که البته تنها برای لیورپول معتبر است و قرمزهای مرسی ساید در صورت علاقه به فعال سازی این بند، باید تا پایان ماه آپریل پیشنهاد خود را به لایپزیش ارائه دهند.

با این حال، اکنون Sport1 آلمان گزارش داده بند فسخ موجود در این قرارداد بسیار پایین تر از رقم اعلام شده اولیه بوده است و لیورپول برای جذب ورنر، تنها نیاز به پرداخت 30 میلیون یورو به لایپزیش دارد. البته در قرارداد احتمالی، افزونه هایی نیز بسته به عملکرد و تعداد گل ها لحاظ خواهد شد.

ورنر چندی پیش و پس از انجام بازی لایپزیش برابر تاتنهام در لندن، به تمجید از لیورپول پرداخت و تیم کلوپ را برترین تیم حال حاضر فوتبال جهان نامید. یورگن کلوپ نیز در پاسخ به سخنان ورنر عنوان کرد برترین باشگاه جهان بودن حس دوگانه ای دارد، چرا که در این شرایط می‌توان راحت تر با بازیکنان مذاکره کرد و از طرفی دیگر، بازیکن جدید از خود خواهد پرسید پس جای من در این تیم چه خواهد بود؟

ورنر که در سال 2016 از اشتوتگارت به لایپزیش پیوست، این فصل در 33 بازی در تمامی رقابت ها 27 گل زده و 10 پاس گل هم ارسال کرده است. با 21 گل بوندسلیگایی، ورنر تا همینجای فصل با بهترین حدنصاب خود در بوندسلیگا (فصل 17-2016) برابری کرده و با یک گل دیگر، رسما بهترین فصل فوتبالی خود در این لیگ را ثبت خواهد کرد.

۱    
آی اسپورت
2020-02-25 00:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر