فهرست
دکه آنلاین: قول منشا
دکه آنلاین: قول منشا

دکه آنلاین: قول منشا

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی وعده گادوین منشا برای گلزنی به استقلال است. مصاحبه با علی قربانی و بررسی آخرین اخبار درباره دربی دوستانه و لغو آن از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 26 تیر
خبر ورزشی 26 تیر

روزنامه گل با انتشار عکسی از مجتبی جباری، از قول مدیرعامل استقلال نوشته که اگر او در تست پزشکی ایفمارک تائید نشود با او قراردادی بسته نخواهد شد ضمن آنکه قرارداد این بازیکن، بازی به بازی است. گل نوشته که سعید فتاحی مسئول مسابقات سازمان لیگ مخالف برگزاری دربی دوستانه است و در صورتی که پرسپولیس در این دربی حاضر نشود 200 هزار یورو جریمه خواهد شد.

 

روزنامه گل 26 تیر
روزنامه گل 26 تیر

مهدی طارمی و محسن مسلمان عکس یک پیروزی هستند. مسلمان گفته پرسپولیس گمشده اش را پیدا کرده و با طارمی به سمت قهرمانی می روند. تیتر یک این روزنامه به لغو دربی دوستانه اختصاص دارد و پیروزی به عدم حضور دو بازیکن استقلال در اردوی تیم امید هم گیر داده است.

 

پیروزی 26 ایر
پیروزی 26 ایر

همشهری ورزشی با انتشار عکس معروف و خبر ساز وریا غفوری در کنار مجتبی جباری از قول وریا نوشته که در رالی استعداد دارد و شاید بعد از فوتبال سراغ اتوموبیلرانی برود. مشکل برای ورود جباری به ایران و حضور رابسون در بوایستا از دیگر تیترهای این روزنامه است.

همشهری ورزشی 26 تیر
همشهری ورزشی 26 تیر

     
آی اسپورت
2017-07-17 08:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر