فهرست
کنفرانس تراکتور-نفت تهران: آرامش تبریز
کنفرانس تراکتور-نفت تهران: آرامش تبریز

کنفرانس تراکتور-نفت تهران: آرامش تبریز

آی‌اسپورت- تراکتورسازی در چهارمین دیدار لیگ هفدهم بالاخره موفق به کسب امتیاز شد و نفت تهران را 2-1 از پیش رو برداشت. نشست خبری پایان بازی مربیان دو تیم را می‌خوانید:

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تراکتور: فکر می‌کنم سه امتیاز خیلی ارزشمند را گرفتیم. ما نیاز به این سه امتیاز داشتیم و برای گرفتن آن استرس خیلی زیادی را تحمل کردیم. ما از سه بازی گذشته نتوانسته بودیم امتیازی کسب کنیم و امتیاز این دیدار خانگی می‌توانست برای ما خیلی ارزشمند باشد که خدا را شکر این سه امتیاز را به دست آوردیم. باید از هواداران تراکتورسازی هم تشکر کنیم که دلیل اصلی این پیروزی بودند و تا آخرین لحظه از ما حمایت کردند و ناامید نشدند. فکر می‌کنم این بهترین نمایشی بود که هواداران می‌توانستند از خود نشان دهند و از همه آنها تشکر می‌کنیم.

حمید درخشان، سرمربی نفت: با توجه به این که در این تیم مشکلات زیادی داشتیم اما آمدیم در این بازی تا ان‌شالله شرایط بهتر شود. ما تیمی هستیم که از همه تیم‌های دیگر دیرتر بسته شدیم. از نظر بدنی ایده‌آل نیستیم. می‌خواستیم بازی خوبی را انجام دهیم و دست پر برگردیم اما این اتفاق رخ نداد. خط میانی ما خوب کار نکرد و توپ را لو دادیم. زمانی که ما تیم نفت تهران را تحویل گرفتیم نزدیک  آغاز مسابقات لیگ برتر بود و این موضوع کار ما را سخت کرده است. این طور باشد ما نمی‌توانیم پیش برویم. باید بازیکنان خوب داخلی و خارجی جذب کنیم. اگر بخواهیم منتظر نیم‌فصل باشیم هیچ تیم بازیکنان خوب خودش را به ما نمی‌دهد. ما سه بازیکن خارجی نیاز داریم، تیم با این شرایط نمی‌تواند در لیگ بازی کند چه برسد به حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا. به نظرم این موضوع به ضرر ما است.

۲    
آی اسپورت
2017-08-18 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر