فهرست
سوال روز: برانکو فلسفه را نادیده می گیرد؟
سوال روز: برانکو فلسفه را نادیده می گیرد؟

سوال روز: برانکو فلسفه را نادیده می گیرد؟

آی اسپورت – اگر پرسپولیسی ها کارت بازی سروش رفیعی را از سازمان لیگ گرفته باشند، سروش در ترکیب اصلی تیم برانکو برای دیدار مقابل سایپا حضور خواهد شد. کاری به کیفیت فنی بالای رفیعی نداریم. نکته اینجاست که اگر این اتفاق بیفتد، برانکو فلسفه خودش را زیر سئوال خواهد برد.
پس از آنکه رضاییان از ترکیه به پرسپولیس برگشت، مدت ها طول کشید تا این بازیکن در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار بگیرد. در آن زمان همه گمانه‌زنی‌ها حول محور این بود که برانکو دارد شاگرد یاغی‌اش را تنبیه می‌کند. با این وجود مربی کروات به شدت این موضوع را انکار می‌کرد و می‌گفت تنها دلیل بیرون نشستن رامین آن است که او به تازگی به تیم برگشته و جلسات تمرینی کمی را در کنار سرخ‌ها سپری کرده است. برانکو مدام تعداد تمرینات گروهی رضاییان را برای خبرنگاران می‌شمرد و می‌گفت اینها برای فیکس شدن کم است.
وضع در مورد مهدی طارمی هم کم‌وبیش به همین ترتیب بود و چهار هفته طول کشید تا با وجود نیاز فنی قرمزها به آقای گل لیگ پانزدهم، مهاجم بوشهری در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان برود.

 

کد خبر: 9408

 

۲ ۶  
آی اسپورت
2017-01-13 10:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
تاج+ساکت+اسلامیان: باند کثیف اصفهانی
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۷
شما نگران تیم خودت و فلسفه مربای خودتون باش
خیلیسخته براتون، نه؟
میثم
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
احتمال زیاد تو ترکیب اصلی نمیره. به عنوان ذخیره میره
۴
P71
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵
درود بر پورفسور
سهیل
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۷
عزیزم بحث رامین و مهدی این بود توی هیچ اردوی پیش فصلی نبودند و بدنی و تاکتیکی اماده نبودند و از شرایط بازی دور ولی سروش یه نیم فصله داره بازی میکنه.
درنهایت بسوزییییید از دست محبوبیت پرفسووور
محمد
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
بابا فلسفه سيخي چند ... برانكو از رضاييان خوشش نمياد و خلاص !!!‌ فعلا تا ماهيني هم هست حيلي اميدي به فيكس بازي كردن رضاييان نيست !!! كدوم فلسفه ...
۱
منتقد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۵۴
تنها فلسفه برانکو چهارتایی کردن کیسه هاست ههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر