فهرست
شکایت مدیرسیاه‎جامگان؛ این عدالت نیست!
شکایت مدیرسیاه‎جامگان؛ این عدالت نیست!

شکایت مدیرسیاه‎جامگان؛ این عدالت نیست!

آی اسپورت – بعد از اینکه غلامرضا عنایتی سرمربی سیاه‎جامگان مشهد از مسئولان باشگاه تراکتورسازی به خاطر جذب رضا شربتی انتقاد کرد و یحیی گل‎محمدی هم پاسخ عنایتی را داد، حالا نوبت به مدیرعامل جنجالی باشگاه سیاه‎جامگان رسیده تا به مسئولان تیم تبریزی حمله کند. عباسی در این باره به تسنیم گفته است: «ما همیشه سعی می‌کنیم در نقل و انتقالات اخلاق را رعایت کنیم. من تازه شب گذشته (سه‌شنبه) فهمیدم که شربتی به تراکتورسازی رفته است. در انتقال این بازیکن کار زشتی اتفاق افتاده است. او با ما قرارداد و تا پایان فصل گواهی اشتغال به تحصیل داشت اما در یک شب به تراکتورسازی می‌رود. از نظر کمیته محترم اخلاق این کار درست است که بیایند و بازیکنی که قرارداد دارد را از تیم جدا کنند؟ این چه عدالت و قانونی است؟ چطور یک تیم می‌تواند از این قانون استفاده کند و ما نمی‌توانیم؟ من از تیم‌های پایه بازیکن را پیدا کنم, پرورش دهم و بعد تیم دیگری بیاید و با بی‌عدالتی او را از ما بگیرد؟ این چه قانون من درآوردی‌ است؟ مردم مشهد و تبریز چه فرقی با هم می‌کنند؟ خون مردم تبریز از ما رنگین‌تر است؟ چرا آنها باید تیمی داشته باشند که بتوانند بازیکنی که 3 سال دیگر با ما قرارداد دارد را یک شبه از ما بگیرند؟»

عباسی در این گفتگو درباره وضعیت رضا شربتی هم حرف‎های متناقضی زده است. او ابتدا گفت: «شربتی جزو بازیکنان کلیدی ما بود. روی حضورش در نیم‎فصل دوم حساب باز کرده بودیم و صددرصد به او نیاز داشتیم اما باشگاه تراکتورسازی بدون اینکه اخلاق را در نظر بگیرد و ببیند تیم ما در چه وضعیتی است, این کار را کرده است.» او در ادامه ادعا کرد: «قرار بود شربتی را به طور قرضی به ذوب‌آهن بدهیم و در عوض 3 بازیکن بگیریم اما متاسفانه اجازه ندادند که این اتفاق رخ بدهد.» البته در این که حضور بازیکنان سرباز در تیم‎‌های نظامی از عدالت به دور است شکی نیست اما کاش مدیرعامل جنجالی سیاه‎جامگان هم درباره وضعیت بازیکن خود تصمیم قطعی را می‎گرفت. او ابتدا مدعی می‌شود که شربتی بازیکن کلیدی سیاه‎‌جامگان است و باشگاه روی او برای نیم‎فصل دوم حساب کرده اما در ادامه می‎گوید که قرار بود او را با 3 بازیکن ذوب‎آهن تعویض کنند!

 

۳۸ ۳  
آی اسپورت
2017-12-13 17:50:00
نظر دهید

۳ نظر
حسن
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
تا الان که این بازیکن رو داشتید کجای جدول هستید؟ تیم شما معلوم نیست اسمش چیه اول مشکل خودتون رو با امام جمعه محترم حل کنید هر روز با یه اسم بازی میکنید بعد به جدول نگاه کنید ببینید از 15 تا بازی چند امتیاز گرفتید بعد اگر وقت داشتید اظهار نظر بفرمائید.
۸
علی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
گواهی های اشتغال به تحصیل همگی جعلی هستن میرن ثبت نام میکنن کلاس هم نمیرن فقط گواهی میگیرن مثل همون قضیه کارت های پایان خدمت جعلی.
۸
ملوانی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۶
تیم تراکتورسازی که به هیچ عنوان یه باشگاه نیست و با تزریق پول هنگفت از جیب مردم ایران ، تطمیع بهترین بازیکن های ایران و جذبشون به عنوان سرباز و با توجه به روابط و زد و بند های پشت پرده تیم داری می کنه و جالب اینه که علیه همون مردمی که از جیب اونها ارتزاق می کنه بدترین شعارها رو میده و همیشه هم طلبکاره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر