فهرست
رئال مادرید 5 - لژیا 1 / پیروزی بی دردسر
رئال مادرید 5 - لژیا 1 / پیروزی بی دردسر

رئال مادرید 5 - لژیا 1 / پیروزی بی دردسر

آی‌اسپورت- همانطور که انتظار می رفت رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند. سرانجام این تیم در دقیقه 16 به گل رسید. پاس خوب دانیلو، گرت بیل را در سمت راست محوطه جریمه لژیا صاحب موقعیت کرد و او هم بعد از یک حرکت عرضی، با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.  تنها 3 دقیقه بعد، رئال به گل دوم رسید. حرکت بنزما از در سمت چپ محوطه جریمه لژیا و پاس رو به عقب او، با ضربه مارسلو همراه شد و توپ بعد از برخورد به توماش یودلوویچ، وارد دروازه شد تا حساب کار 2-0 شود. این نتیجه هم چندان پایدار نبود و در دقیقه 21، لژیا اختلاف را به حداقل کاهش داد. خطای دانیلو روی رادوویچ در محوطه جریمه رئال، یک ضربه پنالتی نصیب تیم میهمان کرد که خود رادوویچ با ضربه ای هوشمندانه آن را تبدیل به گل اول تیمش کرد. بعد از این گل بار دیگر رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش رفتند تا اینکه در دقیقه 37، مارکو آسنسیو حساب کار را 3-1 کرد. روی همکاری دانیلو و بیل، رونالدو صاحب موقعیت شد اما به جای شوت زدن به سمت دروازه حریف، آسنسیو را صاحب موقعیت کرد و او هم با شوتی زمینی، کار را تمام کرد.

نیمه دوم را هم رئالی ها بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چند بار روی دروازه حریف خطرساز شدند و بنزما، بیل و آسنسیو می توانستند بار دیگر دروازه لژیا را باز کنند اما هیچ یک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد. اما سرانجام در دقیقه 68، رئالی ها به گل چهارم رسیدند. ارسال عالی موراتا از سمت چپ در مقابل دروازه به لوکاس واسکز رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، دروازه را باز کرد. بعد از این گل تا اندازه ای از فشار حملات رئال کاسته شد و تیم میهمان برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفت اما در دقایق پایانی، بار دیگر رئالی ها بر بازی مسلط شدند و در دقیقه 84، به گل پنجم رسیدند. رونالدو که از سمت چپ حرکت کرده بود، بعد از پشت سر گذاشتن دو بازیکن حریف، توپ را به موراتا رساند و او هم با یک ضربه زمینی، دروازه لژیا را باز کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و رئال با همان نتیجه 5-1 به پیروزی رسید.

 

نتیجه نهایی:

رئال مادرید 5 – 1 لژیا

 

نتیجه نیمه اول:

رئال مادرید 3 – 1 لژیا

 

گلزنان:

رئال مادرید: گرت بیل 16 – جادلوویک 20 (گل به خودی) – آسنسیو 37 – واسکز 68 – مورتا 85

لژیا: رادوویچ 22 (پنالتی)

 

رئال مادرید: ناواس، په په، واران، مارسلو، دنیلو، کروس، آسنسیو(کوواچیچ 74)، هامس رودریگز(واسکز 63)، گرت بیل(موراتا 64)، رونالدو و بنزما

 

لژیا: مالارز، برژینسکی، چروینسکی، هولوشک، ژِژنیچاک، یودلوویچ، کوچارچیک، اودیجا اوفوئه، گی یرمه(کازایشویلی 74)، رادوویچ(نیکولیکس 74) و مولین (کوپوشنسکی 81)

 

آمار WhoScored.com

رئال مادرید

آمار

لژیا

31

تعداد شوت ها

13

11

شوت های داخل چارچوب

5

90%

پاس های سالم

81%

50%

موفقیت در نبردهای هوایی

50%

10

دریبل ها

3

19

تکل ها

13

61.4%

مالکیت توپ

38.6%

 

 

 

                                      بهترین بازیکنان

آسنسیو (رئال)

8.3

رونالدو(رئال)

8.2

مارسلو (رئال)

8.2

بنزما (رئال)

7.9

بیل (رئال)

7.8

 

 کدخبر:9412

۱    
آی اسپورت
2016-10-19 00:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر