فهرست
شجاعیان در بلژیک به جای استقلال/ تکذیب شد
شجاعیان در بلژیک به جای استقلال/ تکذیب شد

شجاعیان در بلژیک به جای استقلال/ تکذیب شد

آی اسپورت- داریوش شجاعیان در لیگ بلژیک؛ این خبری بود که امروز روی خروجی چند خبرگزاری قرار گرفت. خبرگزاری های تسنیم و ایلنا این خبر را با عنوان اختصاصی مخابره کردند. چند خبرگزاری دیگر نظیر ورزش 3 و خبرآنلاین هم این خبر را روی خروجی شان قرار دادند. چند ساعت بعد اما این خبر از تسنیم و ورزش 3 حذف شد.

در متن این خبر نوشته شده بود:«شجاعیان به تازگی پیشنهادی از لیگ بلژیک دریافت کرده و به زودی برای مذاکرات راهی این کشور خواهد شد. شجاعیان می خواهد با ترانسفر شدن به اروپا شانس خود را برای رسیدن به تیم ملی در سال جام جهانی افزایش دهد. او می داند که کی روش روی بازیکنان لژیونر نگاه ویژه ای دارد و اصلا دوست ندارد مانند اردوی آخر در بین نفرات نهایی جایی نداشته باشد. بدین ترتیب استقلال در یک انتقال بازیکن دیگر هم ناکام ماند. استقلال چند روز قبل در نگه داشتن کاوه رضایی هم ناکام ماند و این بازیکن به تیم شارلوای بلژیک پیوست. رامین رضاییان هم که به نظر می رسید در تیررس آبی ها قرار دارد به احتمال فراوان به لیگ های اروپایی و شاید تیم خنت بلژیک بپیوندد».

هوشنگ نصیرزاده اما حرفی از بلژیک نمی زند و استقلالی شدن شجاعیان را قطعی می داند و می گوید:«امشب زمان جلسه آخر که فرداست را نهایی می‌کنیم. در جلسه فردا کار تمام می ‌شود و شجاعیان رسما پیراهن استقلال را بر تن خواهد کرد».

نکته جالب درباره شجاعیان اینکه، این بازیکن برخلاف هفته قبل که هر روز دو، سه مصاحبه می کرد هنوز درباره توافق گسترش فولاد با استقلال حرفی نزده است.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-06-17 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۳ نظر
ساسی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
خبر فوری: رضا کرملاراست براردر کرملاچپ با پرسپولیس به توافق رسید.
مجتبی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
دمت گرم ساسان،پوکیدم از خنده
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر