فهرست
کارشناس داوری: هر دو پنالتی درست بود
کارشناس داوری: هر دو پنالتی درست بود

کارشناس داوری: هر دو پنالتی درست بود

آی اسپورت – کارشناس داوری فوتبال کشورمان بر این اعتقاد است که محمدحسین زاهدی‌فرد قضاوت خوبی در دیدار فولاد خوزستان و استقلال داشته است. حیدر سلیمانی درباره قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد در دیدار فولاد خوزستان و استقلال گفت: زاهدی‌فرد در هر دو نیمه به خوبی قضاوت کرد. نیمه اول صحنه خاصی نداشت که درباره آن صحبت کنیم و تمام تصمیمات درست بود.

در دقیقه ۶۲ که داور به سود استقلال پنالتی اعلام کرد، مدافع فولاد با پای چپ خود، مچ پای چپ قایدی را زد که این بازیکن هم با زرنگی توانست داور را مجاب به اعلام خطای پنالتی کند. تصمیم داور به درستی اعلام شد و پنالتی کاملاً مشهود بود. پنالتی فولاد هم به این شکل بود که محمدحسین مرادمند وقتی در نبرد هوایی با موسی کولیبالی ناموفق بود، دستان خود را روی شانه بازیکن فولاد گذشت و با فشار مانع از حرکت او شد. داور در این صحنه نیز به درستی پنالتی اعلام کرد و به مدافع استقلال کارت زرد نشان داد.

در دقیقه ۸۴ درگیری بین آبشک و مطهری ایجاد شد و داور به درستی کارت زرد نشان داد تا بازی را مدیریت کند، اما در ادامه درگیری میان بازیکنان و نیمکت استقلال و فولاد پیش آمد. زاهدی‌فرد در این صحنه هم به درستی در دو متری صحنه قرار گرفت و پس از دیدن تمام وقایع، از کارت زرد و قرمز خود به درستی برای خاطیان استفاده کرد. در مجموع نمره خوبی به قضاوت زاهدی‌فرد می‌دهم و شاید از چند خطای میانه میدان چشم پوشی کرد، اما در عوض آوانتاژهای خوبی هم داد.

 

تسنیم 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-11-20 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۹:۴۲
پنالتی قائدی درست بود احمق؟؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر