فهرست
رأی استیناف هم محرومیت منشا است
رأی استیناف هم محرومیت منشا است

رأی استیناف هم محرومیت منشا است

آی اسپورت - پس از صدور رأی محرومیت موقت از سوی کمیته انضباطی برای گادوین منشا به دلیل رفتار غیرورزشی در دیدار مقابل نساج مازندران، باشگاه گل‌گهر سیرجان به رأی صادره اعتراض کرد و حالا امروز کمیته استیناف فدراسیون فوتبال نیز در پاسخ به اعتراض سیرجانی‌ها، رأی کمیته انضباطی را تایید کرد تا به صورت قطعی گادوین منشا فرصت حضور در مقابل پرسپولیس را در دیدار فردا از دست بدهد.

براساس رأی کمیته استیناف، با توجه به گزارش مقام رسمی مسابقه بین تیم های نساجی مازندران و گل گهر سیرجان از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته پانزدهم، از سوی گادوین منشا، بازیکن تیم گل گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی در خور صدور قرار دستور موقت می باشد.

بر همین اساس به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی وی از همراهی و حضور در تمامی مسابقات فوتبال معلق و محروم شد که پس از درخواست تجدید نظر خواهی باشگاه گل گهر در خصوص این رای کمیته انضباطی، کمیته استیناف پس از بررسی اعلام کرد از آنجائیکه رفتار وی از جمله رفتارهای منافی عفت عمومی و ناقض اصول رفتارهای کلی و نظم فوتبال است، به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی فدراسیون، ضمن رد اعتراض مشارالیه، دستور موقت صادر عینا تایید می شود. این تصمیم قطعی است.

۴    
آی اسپورت
2021-02-18 17:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر