فهرست
رئال‌مادرید-والنسیا؛ بی‌تأثیر در جدول
رئال‌مادرید-والنسیا؛ بی‌تأثیر در جدول

رئال‌مادرید-والنسیا؛ بی‌تأثیر در جدول

آی اسپورت – رئال‌مادرید در هفته چهاردهم رقابت‌های لالیگا باید در خانه به مصاف والنسیا برود. تقابلی که اگرچه همیشه هیجان خاصی در جدول داشت، اما امسال با توجه به شرایط دو تیم آنچنان در جدول تأثیر ایجاد نمی‌کند. رئال ۲۰ امتیازی می‌خواهد خودش را از مکان ششم جدول جدا کند و از طرفی خفاش‌ها هم در تلاش هستند تا با پیروزی خارج از خانه خودشان را از پله یازدهم به جایگاه رئال‌مادرید برسانند.

رئال‌مادرید

برای توصیف حال و هوای این روز‌های رئال‌مادرید مقیاس قابل توجهی وجود ندارد. رئال سانتیاگو سولاری این قابلیت را دارد که ۳ گل از ایبار دریافت کند و چند روز بعد رم را در ورزشگاه المپیک با ۲ گل شکست دهد. چیزی که کهکشانی‌ها امسال از آن بی‌بهره هستند در یک کلمه خلاصه می‌شود و آن ثبات است. تیم فعلی از بازیکنان گرفته تا سرمربی کاملاً شرایطی نامتعادل را طی می‌کند. بعد از رفتن رونالدو، باشگاه در خرید بازیکن قدم‌های بزرگی برنداشت و عملکرد بازیکنان نشان می‌دهد فلورنتینو پرس باید در ژانویه باشگاه را تقویت کند. از طرفی سولاری هم نتوانسته آن‌طور که باید جایگاهش را در رئال محکم کند و بعید نیست در پایان فصل جایش را به مربی دیگری بدهد. با این وجود پیروزی مقابل والنسیا می‌تواند رئال را به جمع چهار تیم بالای جدول نزدیک کند.

والنسیا

درست شرایطی مشابه رئالی‌ها دارند و تنها فرق‌شان این است که ۳ امتیاز اختلاف دارند. خفاش‌ها هفته گذشته با نتیجه ۳ بر صفر از رایو وایه‌کانو بردند و در ادامه مغلوب یوونتوس در لیگ قهرمانان شدند. والنسیا بعد از اینکه بی‌خیال صعود به مرحله حذفی شد اکنون فعلاً باید به اوضاعش در لالیگا فکر کند. خفاش‌ها سومین پیروزی متوالی خود را مقابل وایه‌کانو تجربه کردند و با نقشه‌های زیادی به سانتیاگو برنابئو قدم خواهند گذاشت. پیروزی در مادرید به همان اندازه که می‌تواند والنسیا را بالا بکشد، به همان مقدار هم در پایین کشیدن‌شان تأثیر دارد. شکست مقابل رئال‌مادرید می‌تواند والسنیا را تا رتبه چهاردهم جدول پایین بیاورد. امید اصلی طرفداران والنسیا به درخشش سانتی مینا، کوین گامیرو و رودریگرو در مادرید است.

جدال آخر

۲۷ ژانویه ۲۰۱۸ آخرین باری بود که این دو تیم با هم بازی کردند. جایی که رئال‌مادرید در خانه والنسیا جشنواره گل به پا کرد و با نتیجه ۴ بر یک پیروز از زمین مسابقه خارج شد.

مصدومان و محرومان

هر دو تیم در شرایطی به مصاف هم می‌روند که تمام نفرات خود را در اختیار دارند و مصدوم قابل توجهی به چشم نمی‌خورد.

آمار بازی

۳) رئال‌مادرید در ۳ بازی آخر خود مقابل والنسیا بدون شکست بوده است.

۳) رئال‌مادرید در ۸ بازی اخیر مقابل والنسیا ۳ برد داشته است.

۱۱) هر دو تیم در ۱۱ بازی اخیر توانسته‌اند یک گل به ثمر برسانند.

۵) رئال‌مادرید در ۵ مسابقه اخیر مقابل والنسیا فقط یک شکست داشته است.

ترکیب احتمالی

رئال‌مادرید: کورتوآ، کارواخال، راموس، واران، مارسلو، کروس، مودریچ، یورنته، لوکاس، بن‌زما، بیل

والنسیا: نتو، واس، گابریل، گایا، دیاخابی، کوکولین، کندوگبیا، پارخو، مینا، مورنو، گوئدس

۳    
آی اسپورت
2018-12-01 11:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر