فهرست
استراماچونی در تماس با وریاغفوری چه گفت؟
استراماچونی در تماس با وریاغفوری چه گفت؟

استراماچونی در تماس با وریاغفوری چه گفت؟

آی اسپورت - ترک ایران توسط آندره آ استراماچونی آن هم چند ساعت قبل از بازی با پیکان باعث شد اردوی استقلال با تنش های بسیار زیادی روبرو شود. چند روز پرحاشیه که همواره با گمانه زنی هایی در خصوص بازگشت یا عدم بازگشت مربی موفق ایتالیایی توام بود در نهایت زمینه تماس تلفنی نسبتا طولانی کاپیتان استقلال با استراماچونی شد.

سرمربی استقلال که خود در گفتگو با رسانه ها این تماس را تایید کرد در حالی با وریا غفوری نزدیک به 30 دقیقه تلفنی پیرامون آخرین شرایط خودش همین طور شرایط تیم گفتگو داشت که خبرها از انتقال استراتژی های تاکتیکی و برنامه آماده سازی از سوی استراماچونی به کاپیتان حکایت می کرد تا تیم برای بازی روز شنبه با شاهین شهرداری بوشهر آماده شود.

اما این تماس تلفنی تنها به پیگیری برنامه های تمرینی و فنی ختم نشد چون گفته می شود وریا غفوری به عنوان کاپیتان و نماینده سایر بازیکنان از استراماچونی در خصوص برنامه آتی و سفر او به ترکیه برای مذاکره با سران باشگاه نیز صحبت کرده بود که برخلاف اخبار منتشره استراماچونی با تکذیب حضور در ترکیه اعلام کرد همچنان در کنار خانواده اش در رم حضور دارد.

مربی ایتالیایی با تایید بر این نکته که مشکلاتش همچنان با باشگاه پابرجاست مدعی شد اگر این مشکلات تا فردا (پنجشنبه) حل شود او تا غروب به تهران بازمی گردد در غیر این صورت بعید است بازگشتی در کار باشد. با این وجود کاپیتان استقلال هم با شرح مختصری از وضعیت روحی روانی حاکم بر بازیکنان و اردوی تیم ابراز امیدواری کرد که این مشکلات به حداقل رسیده و استراماچونی در اولین فرصت بازگردد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-12-11 13:21:00
نظر دهید

۲ نظر
شاهین کیا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
بابا مسعود یک کودک هفت ساله بشدت متعصب به پرسپولیسه از هر طرفدار پرسپولیس بی کله تر و افراطی تر یک کودک پنج ساله با رشد مغزی دوسال بنام مازیار ناظمی هم علی الاتصال درحال ارائه حماسی از حماقت های جناب مازیاره!!واقعا باورکردنی نیست که رشد مغزی این دوستان انقدر پائینه !!چرا واقعا؟؟
۷
شاهین کیا (اصل)
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۷
با حضور سلطانی‌فر و تاج انجام شد
بررسی وضعیت تیم ملی و استقلال در کمیسیون فرهنگی


سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه کمیته تربیت بدنی این کمیسیون با حضور وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال برای بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال خبر داد!

سیده فاطمه ذوالقدر با اشاره به برگزاری جلسه کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی با حضور سلطانی‌فر وزیر ورزش و تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات اخیر در فوتبال گفت: «در این جلسه آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره تیم ملی گفت که انتظار افکار عمومی بعد از کی‌روش این بوده که مربی قابل و قدری برای تیم ملی انتخاب شود. بر همین اساس با ویلموتس قراردادی به مبلغ دو میلیون و ۴۰۰ هزار یورو بستیم که این قرارداد به صورت شفاف در سفارت ایران در بلژیک و با حضور سفیر منعقد شد. اگرچه بهتر بود که قرارداد در ایران بسته می‌شد و این پول هم از منابع داخلی باشگاه بوده نه بودجه عمومی.»

او تأکید کرد: «آقای #سلطانی‌فر نیز در این جلسه با بیان اینکه #توجه_زیادی به تیم باشگاهی #استقلال صورت گرفته #مبلغ قرارداد #استراماچونی را #۷۵۰هزار_یورو عنوان کرد.»

#استراماهوچی
#کیسه_وقیح
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر