فهرست
یک الف بچه هم با این پرسپولیس نتیجه می‌گیرد!
یک الف بچه هم با این پرسپولیس نتیجه می‌گیرد!

یک الف بچه هم با این پرسپولیس نتیجه می‌گیرد!

آی اسپورت – دیشب تعدادی از هواداران پرسپولیس در طول بازی این تیم مقابل سایپا شعارهایی علیه علی دایی سر دادند. این شعارها حسابی باعث ناراحتی محمد دایی برادر و دستیار سرمربی سایپا شده و او در گفتگو با ورزش سه به شدت از آنها و باشگاه پرسپولیس انتقاد کرده است. او باشگاه پرسپولیس را در این اتفاقات مقصر دانسته و مدعی شده تعدادی از کسانی که در ورزشگاه به علی دایی توهین و فحاشی کردند مواجب بگیر این باشگاه هستند. او البته طعنه‌هایی هم به برانکو زده است. بخش‌هایی از صحبت‌های محمد دایی را بخوانید:

آدم‌های کفتار صفت را به ورزشگاه‌ها راه ندهید

به اینطور مسائل (فحاشی و شعار علیه علی دایی در ورزشگاه) عادت داریم؛ هر کسی بد و بیراه می‌گوید نثار خودش، خانواده و آنهایی که دوستشان دارند؛فحاشی‌ها به خودشان برمی‌گردد؛ متاسفانه شرایط استادیوم‌ها نیز طوری است که نمی‌شود این اتفاقات را کنترل کرد؛ چند تماشاگرنما خط می‌دهند و متاسفانه برخی از هواداران نیز سواد، دانش و آگاهی لازم را ندارند و افسارشان را دست یک عده آدمی می‌دهند که سن و کارنامه قدیم و جدیدشان معلوم است؛ کسانی که از انسانیت هم هیچ بویی نبردند و نمی‌شود اسم انسان  را روی آنها گذاشت؛ آدم‌های کفتار صفتی هستند که جو استادیوم‌ها را خراب می‌کنند؛ متاسفانه بعضی از تماشاگران ما نیز ساده هستند و گول این‌ها را می‌خورند، اما باید در ورزشگاه‌ها مراقبت بیشتری شود تا این آدم‌های کفتار صفت و پست راهی به ورزشگاه‌ها نداشته باشد.

هر فحشی دادند، نثار خود و خانواده‌هایشان

همه می‌دانند علی آقا چقدر برای باشگاه پرسپولیس زحمت کشیده و آن را دوست دارد؛ متاسفانه عده‌ای از کسانی که طرفدار این باشگاه (پرسپولیس) هستند و بخاطر منافع خودشان و چندرغازی که از کنار این فوتبال می‌گیرند، سینه سپر می‌کنند و در استادیوم‌ها جو می دهند، فوتبال مملکت ما را به این وضع کشاندند که روز به روز خراب‌تر می‌شود؛ آنها انسان نیستند و از انسانیت بویی نبردند؛ هرچه دیروز گفتند، نثار خودشان و خانواده‌هایشان؛ آنها مردانگی و شرافت ندارند که حرف را رو در رو بگویند؛ مطمئنا یک روزی تمام اهداف و مقاصد این افراد برای مردم برملا می‌شود.

باشگاه پرسپولیس مقصر است

صد درصد هویت این افراد مشخص است؛ این آدم‌ها چند نفر هستند که کارهایشان فقط مربوط به الان نیست؛ ۲۰ سال است آنها همین کار را می‌کنند؛ این آدم‌ها زمانی که علی(دایی) در پرسپولیس بود، منافع خود را در خطر دیدند و با برخورد علی آقا مواجه شدند؛ چند نفر بیشتر نیستند ولی متاسفانه آنهایی که باید بدانند، می‌دانند چه کسانی هستند ولی هیچ اقدامی نمی‌کنند؛ متاسفانه خود باشگاه پرسپولیس مقصر است که خواسته یا ناخواسته جلوی آنها را نمی‌گیرد؛ خدا کند ناخواسته باشد ولی این باشگاه مقصر است.

آنها بادمجان دور قاب‌چین پرسپولیس هستند

این چند نفر بادمجان دور قاب‌چین خود باشگاه پرسپولیس هستند و به این باشگاه رفت و آمد دارند؛ متاسفانه افرادی هستند که نه فقط پشت علی آقا، بلکه علیه خیلی از بزرگان فوتبال و پرسپولیس حرف و حدیث گفتند و هزارتا شعار سر دادند ولی متاسفانه کسی با آنها برخورد نکرد؛ این‌ها آنقدر مرد نیستند و شرف ندارند که رو در رو حرف بزنند؛ آدم های بزدل و ترسویی هستند که با این کارها می‌خواهند در استادیوم‌ها  انتقام‌جویی کنند و کارشان را پیش ببرند ولی ما برای آنها پشیزی ارزش قائل نیستیم.

کارگرهای روزمزد پرسپولیس!

مشکل اصلی خود باشگاه پرسپولیس است؛ خود افرادی که در باشگاه هستند، به این آدم‌ها بها می‌دهند و آنها را  دور خودشان جمع کردند و روزیِ این‌ها از طریق همین باشگاه است؛ به نظرم از خود باشگاه این افراد را برای همین روزها نگه داشتند که همین روزها به دردشان می‌خورند؛ این‌ها مواجب‌بگیر یک عده خاص هستند که همیشه در باشگاه بوده و خواهند بود؛ متاسفانه هیچ مسوولی جوابگو نیست و جلوی آنها در نمی‌آید؛ هر کسی به پرسپولیس می‌آید، یک عده از این آدم‌ها دارد که در این روزها (مثل بازی با سایپا) برای منافع خودش به کار بگیرد؛ این افراد کارگرهای روزمزد خود باشگاه هستند.

سینه سپر کردند و می‌گویند قهرمانی می‌خواهیم

مطمئنا در پنج بازی باقی مانده تا بالاترین رتبه‌ای که بتوانیم برویم، تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم؛ با این جوانان خیلی خوب کار کردیم؛ یک بازیکن خارجی پرسپولیس اندازه کل بچه‌های ما قرارداد دارد ولی ما افتخار بزرگی داریم با این جوانان کار می‌کنیم؛ مربیانی که سینه سپر می‌کنند، ما بردیم و اول شدیم، اگر بیایند با این بازیکنان و جوانان کار کنند ارزش واقعی کارشان مشخص می‌شود، نه اینکه با بیش از ۱۰۰ میلیارد می‌خواهند قهرمانی بگیرند و با سینه سپر کردن، بگویند قهرمان شدیم و فلان کار را کردیم؛ مطمئنا کار کردن با این جوانان افتخار است و ساختن فوتبال فردای مملکت برای ما ارزش دارد تا اینکه بخواهیم پول این مملکت را خرج این و آن کنیم و بگوییم ما قهرمان شدیم.

یک الف بچه هم با ۱۰۰ میلیارد نتیجه می‌گیرد

همه مسائلی که درباره تبانی قبل از بازی گفته شد، چرت و پرت است؛ حرف‌های یک عده آدم ابله است؛ کسانی که خودشان، شرافت و مرداندگی را به پول می‌فروشند؛ این مسائل در قامت علی آقا نیست؛ دیروز تا جایی که توان داشتیم، جنگیدیم و می‌توانستیم از این بازی هم امتیاز بگیریم ولی جوانی تاوان دارد و با بضاعتی که دیروز داشتیم، خوب کار کردیم؛  از نظر مالی، بازیکن، تماشاگر و ... جنبه واقعی ما همین است که دیدید و توانست چنین فوتبالی برابر پرسپولیس بازی کند وگرنه فکر کنم اگر یک الف بچه را هم بگذارید، با ۱۰۰ میلیارد تومان خرج کردن و بازیکنان را به سمت تیم خودشان کشیدن، همین نتایج را می‌گیرد.

۶ ۱۷  
آی اسپورت
2019-04-14 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۷ نظر
Arman
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۲۹
ممد دایی خدا وکیلی تو یکی صحبت نکن راجب فوتبال ...قیافت به همه چی میخوره الا فوتبال
ميلاد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۳
ديديم كه علي دايي با بازيكنايي مثل حسيني،بنگر،نيلسون،پولادي،ماهيني،خلعتبري،مسلمان،صادقيان،نوري،قاضي،انصاريفر،.... هم نتونست تيم رو قهرمان كنه
علي
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۷
شرف تو نداري گاريچي كه اگه لابي عقده اي ترين فوتباليست ايران نبود تو الان داشتي خرت رو غشو ميكردي
خاك تو سر اين فوتبال كنن كه به يكي مثل تو اجازه صحبت كردن ميده
شما اگه اينكاره بوديد اونموقع كه يك ليدر زد چشم اسطولتونو سياه كرد جيك ميزديد،مرتيكه مفت بر
جسی پینکمن
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۸
تو اصلا اگه داداش علی دایی نبودی چوپون بودی مردک ، فشار بهت اومده که دیگه هرگز امثال شماها رنگ پرسپولیس رو نمیبینید
فرشاد4تای95
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۹
علی دایی نبودشک نکن توازبغل استادیوم ازادی هم ردنمیشدی پلشت درضمن یکی ازپرمهره ترین پرسپولیسای تاریخ دست شمابودکه نتونستین پرسپولیسوقهرمان کنین نیلسون سیدجلال بنگر پولادی ماهینی حقیقی پیام صادقیان محسن مسلمان خلعتبری سیدصالحی.
Javid
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۹
یادم نمی ره اولین بازی که حمید استیلی با پرسپولیس شروع کرد همون نیمه اول بعضی لیدرها علی دایی رو تشویق کردند و اون رو صدا زدند
همون ها هم مواجب گیر علی دایی بودند که به بدترین شکل تیم رو بردن به حاشیه
امید
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۵۲
این چوپون چی میگه!!؟
پرسپولیس
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۱۲
طفلک حالش خوب نیست بهش گیر ندیدن ،،،گُوگُو تو اگر برادر دایی نبودی کسی میاوردت تو رو توفوتبال تو اصلا فرق توپ و هندوانه میدونی که درباره پرسپولیس صحت میکنی،،،جوجه
آقای خاص
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۳۸
بزرگترین شانس زندگیت این بود که داداش علی دائی شدی، وگرنه توی دهات های اردبیل داشتی طویله رو تمیز میکردی
برانگوه هستم
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۲
ما با تبانی همه رو میبریم چون خیلی کثیفیم و متوهم و واق واق کروش صغیر
۴
سامان
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۹
چه خودش رو با سواد و مرد حساب می کنه !!!! اگر با سوادی چرا این همه فحش میدی؟‌فرق تو با انها که فحش دادند چیه ؟ اگر به بازیکن هست که پرسپولیس زمان شما بهترین بازیکنان را داشت ! تیم ملی چه ؟ تیم ملی که آزاد بودید بهترین ها را گلچین کنی . چرا با تیم ملی هیچ غلطی نکردید؟ هواداران پرسپولیس کم برای دایی مایه نگذاشتند و کم اورا تشویق و حمایت نکردند در عوض دایی چه به پرسپولیس داد ؟ جز عربده کشی و رگ گردن جلوی پرسپولیس چیزی ندیدم. دایی جلوی همه موشه جلوی پرسپولیس شیر . پس نباید انتظار بهتر داشته باشه
محسن
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۱۶
نظر کاربران باشرافت! خوشم میاد هیشکی ادعا نمیکند ناسزا نگفتند،به این آقا معترض هستند چرا حرف زدی و واکنش نشان دادی!
۱
HHEE
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۹
دقیقا کجای مصاحبه گفته "یک الف بچه هم با این پرسپولیس نتیجه می‌گیرد"؟:)))چرا گوسالگی میکنید و تیتر رو همراه با شانتاژ میزنید آخه.
۴
هومن ه.
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۸
باز این عمله حرف زد!!!
ع ع ب
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۷
یا رب مباد که گدا معتبر شود ، گر معتبر شود ... !!!! بابا تو یکی دیگه خفه شو بابا ، تو باید الان الاغت رو تو داهاتتون سوار می شدی ، خالا تقی به توقی خورده واسه ما آدم شدی ...ببند دهنت رو غربتی
حسینی
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۰۵
این گوساله دیگه چه میگه
۴
سیامک
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۳۷
ممد دایی تبانی آغ داششو دیده با این تیم پیزوری و حمایت داوران رو زبونش نچرخیده به دروغ ، حرف حق ،حقه حتی اگه از زبون یه چوپون بیرون بیاد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر