فهرست
آسیایی‌ها در جام جهانی نوجوانان/ فقط ایران!
آسیایی‌ها در جام جهانی نوجوانان/ فقط ایران!

آسیایی‌ها در جام جهانی نوجوانان/ فقط ایران!

آی اسپورت – در جام جهانی نوجوانان که مرحله گروهی آن دیشب در کشور هندوستان به پایان رسید، قاره آسیا 5 نماینده داشت. هند میزبان این رقابت‌ها بود و عراق، ایران، ژاپن و کره شمالی هم به عنوان 4 تیم برتر مسابقات قهرمانی آسیا در جام جهانی حضور داشتند.

در میان این 5 تیم ایران عملکردی فوق‌العاده داشت. این تیم تنها تیم آسیایی بود که هر 3 بازی مرحله گروهی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و صدرنشین گروه خود شد. بچه یوزهای آسیایی با 3 پیروزی خوب مقابل گینه، آلمان و کاستاریکا، نمایشی مقتدرانه داشتند و حالا یکی از بخت‌های رسیدن به مراحل پایانی جام هم هستند.

بعد از ایران تیم ژاپن هم بازیهایی قابل قبول ارائه داد. سامورایی‌های کوچک 6-1 هندوراس را بردند، به فرانسه 2-1 باختند و مقابل نیوکالدونیا 1-1 متوقف شدند. با این نتایج ژاپن با 4 امتیاز و به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک‌هشتم شد و در این مرحله باید به مصاف تیم قدرتمند انگلیس برود.

عراق به عنوان قهرمان آسیا در جام جهان شرکت کرد. این تیم در مرحله گروهی با مکزیک 1-1 مساوی کرد، شیلی را 3-0 برد و با نتیجه 4-0 مغلوب انگلستان شد. عراقی‌ها در این گروه با 4 امتیاز دوم شدند و در مرحله بعد مقابل مالی قرار خواهند گرفت.

هند به عنوان میزبان این رقابت ها یکی از ضعیف ترین تیم های این تورنمنت بود. آنها در مسابقات قهرمانی آسیا هم میزبان بودند و در مرحله گروهی با یک امتیاز حذف شده بودند. این تیم در جام جهانی عملکردی ضعیف‌تر داشت و با 3 باخت مقابل آمریکا، غنا و کلمبیا در گروه خود آخر شد.

کره شمالی هم یکی دیگر از نماینده‌های آسیا در جام جهانی بود. این تیم به برزیل، نیجریه و اسپانیا باخت و بدون امتیاز و بدون گل زده در گروه خود آخر شد تا به همراه تیم شیلی تنها تیم‌های بدون گل زده این مسابقات و به همراه هند تنها تیم‌های بدون امتیاز تورنمنت باشند.

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-10-15 18:54:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
بچهها ایول دست مریزاد دارید بخدا ... کاش بعد از این با مدیریت فوتبالی استعداد بی نظیرتون هدر نره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر