فهرست
میکسدزون پرسپولیس بعد از برد: جدایی
میکسدزون پرسپولیس بعد از برد: جدایی

میکسدزون پرسپولیس بعد از برد: جدایی

آی اسپورت- با وجود این که پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شده بود و میکسدزون این تیم باید حرف از قهرمانی و تکرار آن در پایان فصل باشد اما همه چیز به دونام ختم می‌شد. عالیشاه و نورالهی.

* رامین رضاییان قرار نبود در ترکیب اصلی باشد اما ساعاتی مانده به بازی او جزء 11 بازیکن بود و یک گل هم زد تا در جشن قهرمانی حضور پررنگی داشته باشد. رضاییان بعد از بازی گفت:«این نظر برانکو بود.بعدا تصمیم گرفتند که بازی کنم.من به تشخیص کادر فنی احترام می گذارم.من در زمین برای هواداران همه کار می کنم.با همه وجود برای پرسپولیس کار می کنم.خدا را شکر که بردیم و قهرمان نیم فصل شدیم.بازی خوبی مقابل چشم هواداران انجام دادیم.دست هواداران درد نکند که ما را حمایت کردند.»

* انصاری دلیل بازی نکردنش را سرماخوردگی می‌داند. حتی دلیل مصاحبه نکردنش را هم همین قضیه عنوان می‌کند!«مصاحبه نمی کنم چون مریض هستم می ترسم سرما بخورید. توانستیم در دقایق ابتدایی گل بزنیم و توانستیم بر بازی سوار شویم. من یک مقدار کسالت داشتم. محسن مصدوم شد و من مجبور شدم بازی کنم.»

* او درباره جدایی نوراللهی و عالیشاه هم گفت:« اینها بازیکنان بزرگی هستند. اما آنقدر این باشگاه بزرگ است که متکی به فرد نیست. هرکسی باشد افتخار است برای خودش. در مورد جدایی من هم باشگاه از نظر قانونی پیگیری می کند.در این باره از باشگاه سوال کنید. یکسری اخبار منتشر شده که کذب است.»

 * چهره ویژه بازی پرسپولیس جلال حسینی بود که با دادن بازوبند کاپیتانی به نورالهی روز ویژه‌ای را برای او رقم  زد. حسینی در مورد جدایی این دو بازیکن گفت:«درست نیست بازیکن ما وسط فصل جدا شوند. متاسفانه این دو بازیکن می توانستند به ما کمک کنند ما در آسیا هستیم و لیگ فشرده می شود کار ما سخت است.ببینید من نمی خواهم به این بحث ورود کنم.به هر حال مدیریت حق دارد.به هر حال بازیکن هم زحمت می کشد.نوراللهی هم تلاشش را کرد و به طور حتم در آینده به پرسپولیس بازمی گردد.او کاپیتان رفت و کاپیتان برمی گردد.»

 * کامیابی‌نیا فصل را با گل شروع کرد و با گل به نیمه رساند. او در مورد بازی گفت:«خداراشکر بازی روانی انجام دادیم و توانستیم موقعیت هایمان را به گل تبدیل کنیم خوب زمانی گل زدیم و بر بازی مسلط شدیم.ما باید بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم همین نتایج را ادامه دهیم. در نیم فصل دوم کار سخت می شود و تیم ها راحت  امتیاز از دست نمی دهند اما امیدواریم خوب نتیجه بگیریم.هوا همیشه آلوده  است اما  امروز هم آلوده بود هم سرد بود. راحت نمی شد تنفس کنیم مسوولان فکری کنند.هواداران از ما همیشه حمایت می کنند. امیدوارم همیشه این کار انجام دهند.»

 

۲    
آی اسپورت
2016-12-23 18:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر