فهرست
به زمین و زمان تبریک می‌گویم!
به زمین و زمان تبریک می‌گویم!

به زمین و زمان تبریک می‌گویم!

آی اسپورت - بعد از پیروزی سپاهان برابر ذوب‌آهن در داربی اصفهان، امیر قلعه‌نویی به سبک خودش از همه تعریف کرد و تا جایی که می‌توانست به تمجید از عوامل مسابقه پرداخت. یعنی او به‌خودشان تبریک گفت، به ذوب‌آهن تبریک گفت، به کادر داوری تبریک گفت، از هواشناسی تشکر کرد، به تماشاگران دست مریزاد گفت، از هواپیماهایی که در طول بازی از آسمان نقش جهان گذشتند قدردانی کرد و خلاصه کم مانده بود کل افراد حاضر در ورزشگاه را برای شام ببرد به خانه‌اش! امیرخان آنقدر خوشحال بود که از این بازی به‌عنوان بهترین داربی عمرش یاد کرد؛ لابد قشنگ‌تر از داربی معروف پیروز قربانی! حالا اگر با همین کیفیت از بازی، ذوب‌آهن یک امتیاز از سپاهان می‌گرفت همه‌‌چیز عوض می‌شد و امیر تا همین الان علیه منصوریان حرف می‌زد. مگر نمی‌بینید هنوز مهدی تارتار را ول نکرده؟

 

همشهری ورزشی

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-10-06 15:30:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۲
وای به روزی که می باخت.اونموقع از همه چیز ایراد میگرفت.و ذوب اهن میشدبدترین تیم.حالا صبرکنین یک بازی ببازه.اونوقت مصاحبه ایشونو نگاه کنین.
۶
حرف حساب
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۲
بله چون فعلا همه چیز بر طبق برنامه و هماهنگی های بیرون زمینه داره خوب پیش میره! میبینیم روزی رو که اوضاع بر وفق مراد آقایان نیست و تیمهای دیگر رو متهم به حمایت بیرونی میکنند! به قول معروف: کافر همه را به کیش خود پندارد!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر