فهرست
مشکل بزرگ منصوریان؛ پیشکسوتان کم بودند افتخاری هم اضافه شد
مشکل بزرگ منصوریان؛ پیشکسوتان کم بودند افتخاری هم اضافه شد

مشکل بزرگ منصوریان؛ پیشکسوتان کم بودند افتخاری هم اضافه شد

آی اسپورت - اين روزها هوای تمرينات استقلال آفتابی است. بدن بازيكنان به كمك تعطيلات ليگ كم كم به شرايط آرماني نزديك می‌شود و كادر فنی با تمركز روی بازيكنان كليدی و سيستم سنتی سانتر از جناحين می‌كوشد تا به مدد حضور علی قربانی در پيشانی خط حمله و اضافه شدن‌ها جابر انصاری و كاوه رضایی ، گشودن دروازه حريفان را آسان‌تر كند.

اما در اين ميان صحبت‌های اخير منصوريان و واكنش پيشكسوتان و سرپرست تيم و بده بستان‌های رسانه اي جو اطراف تيم را كمی تا قسمتی ابری كرده است. آتش اين حواشی تا قبل از رو كردن سند پر از گاف پرويز مظلومی از باشگاه برایتون قابل كنترل بود ولی حالا انگار قرار نيست اين هجمه بوجود آمده دامان تيم را رها كند.

استقلال تيمی كه در این فصل لیگ برتر توانسته بود بحران‌های كوچك و بزرگ را پشت سر بگذارد اين بار درست از نقطه‌ای ضربه خورد كه پيش‌تر از اين‌ها منصوريان به آن اشاره كرده بود. معضلی به نام پيشكسوتان مدعی كه دسته دسته چشم به نيمكت آبی‌ها دوخته‌اند و با كوچكترين اتفاق و يا شكستی در صدد هستند تا از علیرضا منصوریان انتقاد کنند و موقعیت او را به خطر بیندازند.

اين اتفاق‌ها و البته انشقاق در حالی می‌تواند خطر آفرين باشد كه افتخاری سر پرست باشگاه با منصوريان وارد يك جنگ كوچك لفظی شده كه به شدت خطرناك است. او اين روزها درجواب سوال‌های مربوط به ماجرای پيشنهاد مربيگری به منصوريان در انگلستان از مربی خود می‌خواهد كه برای بطلان ادعای رقبا سند مربوطه را ارايه كند! کاری که حسابی روی اعصاب علیرضا منصوریان رفته و ظاهرا توقع او این بود که افتخاری درباره ماجرای عجیب پیشنهادش چنین جملاتی را بر زبان نیاورد.

 

منبع: وبسایت برنامه 90

۲    
آی اسپورت
2016-10-09 12:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر