فهرست
چرا گل پشت‌پای سوارز تصادفی نبود؟
چرا گل پشت‌پای سوارز تصادفی نبود؟

چرا گل پشت‌پای سوارز تصادفی نبود؟

آی‌اسپورت- لوئیس سوارز اندکی قبل از بازی با مایورکا در تمرینات بارسلونا یک گل پشت پای زیبا به ثمر رسانده بود تا ثابت کند گل پشت پای فوق‌العاده‌ روز شنبه‌اش به مایورکا تصادفی نبوده است. لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا که روز شنبه در جریان پیروزی  ۵-۲ این تیم مقابل مایورکا یک گل زیبا با ضربه پشت پا به ثمر رسانده بود در جریان تمرین بارسا، کمتر از ۲۴ ساعت قبل از آن دیدار یک گل به همان شکل با ضربه پشت پا به ثمر رسانده بود تا ثابت شود گل زیبایش در آن بازی تصادفی نبوده.

ویدیویی که امروز در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته نشان می‌دهد در جریان آخرین تمرین بارسلونا پیش از دیدار روز شنبه با مایورکا، سوارز با یک ضربه پشت پای خارق‌العاده توپ را به شکل والی وارد دروازه می‌کند تا همه حاضرین در تمرین حیرت‌زده شوند.

در این تصاویر مشخص است که سرخیو بوسکتس توپ را برای سوارز سانتر می‌کند و او به هوا بلند شده و با یک ضربه استثنایی که نشان دهنده تکنیک بالا و زمان‌بندی ایده‌آل او است توپ را با پشت پا به شکل والی وارد دروازه می‌کند. در آن لحظات اما کسی نمی‌دانست که سوارز کمتر از ۲۴ ساعت بعد در نوکمپ توپ را به همین شکل وارد دروازه مایورکا کرده و یکی از زیباترین گلهای فوتبال را به ثمر می‌رساند.

۲    
آی اسپورت
2019-12-10 16:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر